80’lerden bir yıldız isim daha Stranger Things kadrosuna katıldı
0 (0)

80’lerin kült dizisi “Stranger Things” kadrosuna yeni bir yıldız daha katıldı. Bu sefer yıldız ismi 80’lerden: [yıldız ismi]. [Yıldız ismi] için 80’lerin dizi ve filmlerinde bu kadar çok oynadığından kuşkusuz ki çokça konuşulacak. Peki, Stranger Things’te bu sefer kimlerle yanyana çalışacak ve ne gibi bir rol oynayacak? İşte bu konuyla ilgili tüm detaylar!
80'lerden bir yıldız isim daha Stranger Things kadrosuna katıldı

1. 80’ler Sonrası:’Stranger Things’ Yeni bir Yıldızla Büyüyüyor

Netflix’in sevilen dizisi Stranger Things, üç sezondur havadaki üzere ve dördüncü sezon için merakla bekleniyor. Dördüncü sezon, bir sürü heyecan ve yenilik içerecek. Yeni sezonda kahramana katılan yeni bir yıldız var ve kesinlikle büyük olayların habercisi olacak.

32 yaşındaki Farmiga kardeşler olarak tanınan ve pek çok dizi ve filmde yer alan, Emmy ve Oscar ödüllü oyuncu kız kardeşler, Millie Bobby Brown ve Darin Minco ile yeni bir heyecanı da getirecek.

Oyuncuları arasında yer alan yeni yıldız, Erica adında yeni bir karakteri oynayan Priah Ferguson. Son sezonlarda hikayelere konuk olmuş, ama dördüncü sezon ona ev tipi bir karakter kazandırıyor.

Onu tanımlamak için, Stranger Things üç kardeş tarafından arkasında olduğu gibi Dustin’in arkadaşlarından biri olan ve onu protektörü gibi gören ablası Erica olarak bilinir. Şaşırtıcı bir şekilde, ablasının çizgisel evrimininin, küçüklükten yeni bir gelişime geçtiğini görmek olacak.

Erica diziye getirdiği tüm haz ve heyecanın yanı sıra, özel bir hikayeden de geliyor. Güçlü bir şekilde evlilik, üvey velayet alanında aktif olan dünyevi bir aşk ilişkisi gibi, Erica’nın kız kardeşi Terry’nin yaşamını hakim tutması şaşırtıcı bir şekilde ön planda olacak.

 • Erkek kardeşi Mike ve ablası Nancy’den etkilenerek küçük bir cesurluk ve siyasi sertlik getirecek araya girmesi.
 • Kuzenleri Lucas ve Max’in arkasındaki gücünü göstermek için arada çok hareketli bir periyod.
 • Eleştirel düşünceleri, özellikle velayet konusunda küçük bir onur taşıyacak.
 • Çalışkanlıklarının onu başka seviyeye taşımasını sağlayacak.

1. 80'ler Sonrası:'Stranger Things' Yeni bir Yıldızla Büyüyüyor

2. ‘Stranger Things’ Kadrosundaki Yıldız Sayısı Artıyor

Netflix Dizisi ‘Stranger Things’ Kadrosunda Yeni Yıldızlar Doluşuyor

Popüler Netflix dizisi ‘Stranger Things’ın kadrosuna artan yıldız sayısı her geçen gün artıyor. 2020 sezonunun tüm karakterleri arasında yeni yüzler olduğu gözlemleniyor.

Karizmatik dizi yıldızlarından Caleb McLaughlin’in yanı sıra Maycast arasında yer alan Maya Thurman-Hawke ve Priah Ferguson beklenen büyük isimler. Yeni yıldızlar şimdiden hayranları tarafından heyecanla karşılanıyor. 2020 sezonu dizinin kadrosuna köklü değişiklikler getiriyor.

Dizideki yeni yıldızlara ek olarak, izleyiciler son sezonda yüksek beklentilerle bakıyor.

Şu sıralar ekranları fazlasıyla sallayan ‘Stranger Things’, 8. sezonu kadrosunda umutlarını yoğunlaştırdığı yeni isimlerle destekliyor.

Dizi tutkunları her zamankinden daha fazla merakla bu sezondaki karakterleri bekliyorlar.

‘Stranger Things’ Yeni Dizi Yıldızlarına Kucak Açıyor

Birçok şöhret yıldızının katılımı ozaman konumda, Emmy ödüllü dizi ‘Stranger Things’ en iyi oyuncularla oynuyor.

Geçtiğimiz sezon, ‘Eggo’ lara kavuşan ve genç oyuncular arasında maç yapan David Harbor’ın dehşet güçlü oyunculuğu ve Winona Ryder’ın anneliği hakkındaki performansı, bu sezon beklenenden daha merak uyandırıcı.

Kadrosunda dikkat çekici isimler arasında, yer alacak olan Jamie Campbell Bower, Eduardo Franco, Tom Wlaschiha da bulunuyor. Redhoof filmlerinden tanıdığı Joel Stoffer, Rebecca.Cromer ve Myles Truitt, ‘Stranger Things’te oynamaya hazırdılar.

Güçlü oyunculuk ekibi arasında yeni eklenecek isimlere, Tahj Mowry, Mason Dye, Nikola Djuricko, Sherman Augustus, gibi birçok talent de dahildir.

Kadrosundaki isimlerin yoğunluğu gösteriyor ki dizi, özel karakterlerle fazlasıyla zengin bir hikayeye şahit olacağımız bu sezonda kalitesini bir yere çıkartmasını planlıyor.

Yeni Sezonda Yıldızlar Kırmızı Halıda Güneşleniyorlar

‘Stranger Things’, hem oyuncu hem de senaryo anlamında daha önce böyle bir güç bir araya gelmemişken oldukça tatlı bir sürpriz. Netflix, yıldız oyuncu ekibi arasında geniş bir seçim yaptı ve başarıyı yakalamak için bu sezonun tasarımını çok abartılı hale getirdi.

Bu haberi duymaktan çok memnun olan hayranlar, yıldızların yeni sezonda görüneceğini duymakla birlikte, özellikle daha fazla interaktif mücadeleyi bakış açıları ile meraklandılar.

Netflix, herkesi bu sezonda büyük eğlencelerle sevindirmek üzere kırmızı halının üstüne dökülen tarzında oldukça işlevsel oldu.

‘Stranger Things’ İzleyicileri Uykulardan Uyanmaları İçin Baştan Sona Bekliyor

Geçtiğimiz yıllarda yüksek performansla yaratılan bu dizinin kadrosu, her sezon farklı bir felsefe ile evreni kuşatan konumda.

Netflix, bütün karakterlerin ekranlardaki söyledikleri eşit hissedilebilir mesajlarla oyunculuğu ile konuyu eskatlerken, sezonda hazırlık yapıyor.

Geçtiğimiz sezon yayınlandığı zaman aşırı ilgi yaratmış dizi, izleyiciyi baştan sona kendine aşık etmişti.

‘Stranger Things’ izleyicisi, gelecek sezon arzuladıkları şeyin ne olduğunu izleyebilecekleri yeni bölümlerle beraber görebilmek için kendilerini hazırlıyorlar.
2. 'Stranger Things' Kadrosundaki Yıldız Sayısı Artıyor

3. Yerini Alan Yeni Oyuncunun Fasulyesi: [Yeni Oyuncu Adı]

Son zamanlarda takımımıza katılan, kendini kanıtlamış ve çok yetenekli [Yeni Oyuncu Adı] için üzücü bir tespit yaptık. Gelişmekte olan çok yetenekli futbolcuya kimse meydan okuyamıyor, ancak bizim ekibimiz devam etmek için birinin gerisini alması gerekecekti.

Şüphe yok ki, [Yeni Oyuncu Adı] bize harika bir sezon geçirmemizde yardımcı olacaktır. Ancak, fazla olanın riskleri ile yüzleşmek zorunda kaldığımız bir gerçek olmalıdır. Biridinin fasulyenin üstünde kalmış olması gerekiyordu.

Bunun için kafamız karıştırdık ve sonunda uzun bir süreçte bir seçim yapmak zorunda kaldık. İşte son sonuç :

 • Takım oyununu daha iyi hissedecek birinin üye olarak kabul edilen olması gerekiyordu.
 • Sonuçları alma ve oynama tutkusunda, birinin arkasında kalması gerekti.
 • Takımın sporu ve kurallarını en iyi şekilde anlaması gerekiyordu.

Hem aramızdan eksilen ve gelecekte olası başarımızda en büyük payı alacak [Yeni Oyuncu Adı]’nın fasulyesi böylelikle yerini almış oldu.

3. Yerini Alan Yeni Oyuncunun Fasulyesi: [Yeni Oyuncu Adı]

4. “Stranger Things” Ekibindeki Öne Çıkan Performanslar

Çok Kişili Rolleriyle Milli İzleyicinin Kalbine Hitap Eden Milli Yıldız

Netflix’in kült dizisi Stranger Things, sıradışı konusuyla ve başarılı senaryosuyla TV seyircisini büyülüyor. Dizideki öne çıkan tüm performanslara hayranlıkla bakan seyirciler, özellikle rekabette milli yıldızına hayran kaldı.

Milli Yıldız, bir grup arkadaşın üzerinde göz kırpan ve finali etkileyen yetenekli performansı ile herkesi kendine hayran bıraktı. Oynadığı çok kişili rollerle, izleyicinin sabırsızlıkla beklediği gelecek sezonlara geri dönüşünü muhakkak garantiye aldı.

Kendisini öne çıkarmanın bir numaralı adayı olarak dikkat çeken Milli Yıldız, şunlarla öne çıkıyor:

 • Liderliği
 • Esprisi
 • Şefkatli Yüzü
 • Neşeli ve Sıcak Davranışı
 • Hikaye Anlatma Yeteneği

Dizideki çarpıcı karakteri ile izleyicileri ekrana kilitleyen Milli Yıldız için, dizinin devamında seyircinin başından ayrılamayacağı beklentisini yükseltmiyor değil.

Merak Edilen Sorular

Q: Kim Stranger Things kadrosuna katılıyor?

A: 80’lerden bir yıldız olan Paul Reiser Stranger Things kadrosuna katılıyor.

Yedi müzikale eşlik eden nefes kesen sahnenin heyecanlı izleyici kitlesiyle sıcak quiff saçlarıyla 80’lerden bir yıldız isim katıldı Stranger Things kadrosuna. Harikulade başarıyla karşılanan katılım, büyük ekran kariyeri boyunca okadar çok gözden geçirildi – muhtemelen yakında daha fazla heyecan verici karşılaşmalarla.

Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 0 Ortalama Oy: 0]

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir