Amazon Prime Film Önerileri (En iyi 10 Film)
0 (0)

Günümüzde, teknoloji geri dönüşsüz olarak yaşamlarımızı değiştirdi. Özellikle sinema sektörünün hızla geliştiğini görmekten mutluluk duyuyoruz. İnternet aracılığıyla kolay erişilebilen birçok kaliteli film şimdi sizin elinizin altında yer alıyor. Amazon Prime, sizin için en iyi 10 sinema filmi sıralamak için hazırlanmıştır. Önümüzdeki akşamlarınızı keyifli hale getirmek için sizi bu yolcuğa çıkarmaya hazırız!
Amazon Prime Film Önerileri (En iyi 10 Film)

1. Amazon Prime’da En iyi 10 Film Seçeneğini Kaçırmayın!

Amazon Prime, hem muhteşem filmleri hem de çarpıcı dizileriyle, bilgisayar, mobil cihaz, akıllı televizyonda ve normal televizyonda görüntülenebiliyor. Sizi etkileyecek ve adeta parayla satılamayacak güzellikte filmleri aşağıda görebilirsiniz.

 • Gündoğmadan Kalanlar: Stanley Kubrick’in verdiği ve tam olarak her şeyin nasıl bağlanması gerektiğini anlatan, başyapıt.
 • Ateşle Oyun: Kaderin neden, organların nasıl bağlanacağı, film müziğinin ne kadar önemli olduğu ve bize tüm bunlardan gerçek hayatın ne demek olduğunu anlatıyor.
 • Parazit: Asya üzerinde yapılmış en iyi kült filmlerden bir tanesidir. Çocukluk sonunda korkuvar olmayan bu film, sosyal farklılıkların önce konuşulması gerektiğini konu ediyor.
 • Whiplash: Yaşamımızda başarının farklı açılardan nasıl ölçüm gittiği ve bir çalışanın detaylarını ne kadar önemsemesi gerektiğini vurgulayan anlatımlı bir film.
 • Birdman veya Ödünç Alanın Umudu: Michael Keaton liderliğinde bir grup komedi oyuncusunun çarpıcı hayatlarını konu alan, milyonlarca insanı eğlendiren bir film.
 • Ana Düşüş: Stanley Kubrick tarafından yapılan bir başka başyapıt. Uzay yolculuğuna fazlasıyla çarpıcı bir şekilde bakmamızı sağlayan, eşsiz bir film.
 • Tutsaklar: John Mc Tiernan tarafından yapılmış, dostluk, arkadaşlık, aile ve liderlik kavramlarının nasıl değerli olduğunu vurgulayan klasik bir film.
 • Good Will Hunting: Robin Williams ve Matt Damon oyunculuğuyla dikkat çeken ve Amerika’daki yoksulluğu ve önyargıları anlatan gösterişli bir film.
 • Mİle 22: Endüstrinin büyük ismi Mark Wahlberg’in başrolünde oynadığı adrenalinsiz bir film.
 • Küçük Budala Bebeler: Usta aktör Steve Carell’in oynadığı güldürücü ve eğlenceli bir komedi filmi.

İşte Amazon Prime’da en iyi 10 film seçeneği. Elbette her zevke hitap eden filmler bulmak mümkün. Haftalık üyelik ile, her akşam farklı bir filmi izlerken, bu muhteşem eserleri asla kaçırmayın.

Filme dair olan merakınızı değerlendirebileceğiniz Amazon Prime, mükemmel kalite ve kesintisiz görüntü sunmak için her zaman iyi çalışan bir ağa sahip. Favori filmlerinizi en kısa sürede izlemek için içerik neredeyse sonunda istediğiniz her yerde olacak.

Tüm en iyi filmler Amazon Prime’da, hepsi de size sürprizlerle dolu. Dans etmek, ağlamak veya tehlikeyi konu edinmek için bu muhteşem filmleri kaçırıp, arkadaşlarınızla birlikte akşam vaktini eğlenerek geçirk.
1. Amazon Prime'da En iyi 10 Film Seçeneğini Kaçırmayın!

2. Unutulmaz Film Önerileri İçin Amazon Prime

1. Parasite

Bong Joon-Ho’un başyapıtı Parasite, charlie-charlie adı verilen duruma ilişkin hayranlık uyandırdı. Bir burjuva aile, işçi sınıfından bir ailenin, canavarca bu aileyi istila ettiği bir algılayış. Muhteşem bir dil, mükemmel bir çizgi roman endüstrisi. Aksiyon dolu diyaloglara, teknenin sonunu tahmin etmekten imkansız gülümsemelere ve sürrealist bir desteğe sahip. Özellikle hayalet biçimlerinin kullanımı, izleyiciyi etkileyici bir hikâye çizgisine ortak ediyor.

2. Roma

Roma, düşünen insanlar için kelime ile tanımlanamayacak kadar anlatışıyla ustaca bir şekilde seyirciye sunulmuş bir filmdir. Alfonso Cuaron’un BAFTA ödüllü yapımı, kalabalık mekânlarda geçen büyüleme güçlü bir seyirciye ait isteksizlik ve suç çerçevesinde kazandırılan bir krol hikayesini aktarıyor.

3. Roma’ya Bir Bakış

Roma’ya Bir Bakış, Guillermo del Toron’un çarpıcı çizgiler, görsel güzellikler ve kurtlarla, meleklerin gerçeğinde binlerce yaz geçirmemizi sağlar. Film, 1960’ların Meksika’sında yaşanan toplumsal gerginlikleri konu almakla birlikte, çocuksu maceralar aracılığıyla da insanı insana sevgi mesajının önemini vurguluyor.

4. Bir Zamanlar Meksika’da

Bir Zamanlar Meksika’da – bir kez daha del Toron imzasını taşıyor – los laberintos diye adlandırılan tarihi olaylar aracılığıyla sayısız karmaşık öyküyü harmanlamaya çabalar. Makaslanmış, gevşek bölümler arasındaki zaman geçişi, filmin oldukça sürreal olmasını sağladı.

5. The Neon Demon

Nicholas Winding Refn’ın son filmi olan The Neon Demon, insan çekiciliğinin arzusunu açıklıyor ve insanların, özellikle de genç kızların bu arzuyu sağlamlaştırmaya çalıştıkları dünyaya bir bakış atıyor. Grafik ve püskürtme fotoğraflar, online alışveriş sitelerinden artık moda modellerine asi bir dikkat çekmeyi başarıyor. Korku dolu, midesini burkan bazı oyunculuklar yapının tüm dinamiklerini geliştirmeyi başarıyor.
2. Unutulmaz Film Önerileri İçin Amazon Prime

3. Amazon Prime’da Tüm Seyirci İçin Uygun Film Önerileri

Nihai Eğlence İçin Film Seçimi
Amazon Prime arşivindeki filmler birçok insanın keyifli zaman geçirmesi ile biliniyor. İzleyicilerin ne izlemesine izin verene kadar kafası karışan seyirci için, buradaki herkesin zevkine uygun uygun filmleri seçmemiz gerekiyor. İşte size uygun film önerileri:

 • Komik Aksiyon Filmleri
 • Dil Kurumu
 • Korku
 • Komedi
 • Askeri Dram

Komik Aksiyon filmlerinden bahsetmek gerekirse, Amazon Prime’da son zamanların en iyi komik aksiyon filmleri var. “Old School”, “Kingsman: The Secret Service”, “Ace Ventura: Pet Detective”, ve “Ted” iyi seçimler. Dil kurumu filmleri için, “Kedi ve Köpek”, “The Maze Runner” ve “Twilight” iyi seçimler. Korku filmleri arasında “The Witch” ve “The Conjuring” her zaman muhteşem izlemeler. Komedi filmleri arasında “Taylan ve Beril: Yılbaşı Şova Gitmek”, “Unutma Beni”, “Jump Street 22” ve “The Hangover” mükemmel seçimler. Askeri dramlar arasında “American Sniper”, “Zero Dark Thirty” ve “Zero Dark Thirty” kesinlikle izlenmeye değer.

Komik Aksiyon filmleri için, Amazon Prime’da yalnızca en iyi filmleri kolayca bulacaksınız. ” Vacation”, “Minions” ve “Alvin ve Sincaplar” iyi film önerileri arasındadır. Dil kurumu filmleri arasında, “Blade Runner”, “District 9” ve “Interstellar” arasında tercih yapmak oldukça zor. Korku filmleri için “The Babadook,” “The Blair Witch Project, ” ve “Korku Seansı” sizi ikilemeye yeter. Komediler arasında, “Anlık İlişki”, “Caddyshack”, “Juno” ve “Napoleon Dynamite” onların arasından seçin. Askeri dram filmlerinde, “Full Metal Jacket”, “Black Hawk Down” ve “We Were Soldiers” tüm zamanların favori filmlerindendir.

Amazon Prime, film seçimi konusunda harika bir yer. “Ἀνδραγαθία”, “Enforce: The Vanquish” ve “1408” gibi kaliteli korku filmleri arşivinde mevcuttur. “Dave Made A Maze” ve “Toy Story 3” gibi ünlü sevilen komedileri, “Paul” ve “The Guard” gibi heyecan verici dramları izlemek için birçok seçenek mevcut. Kısacası, ziyaretçiler için airseal bir film çeşitliliği.

Amazon Prime seyirci için her zaman en iyisini sunmaya çalışmaktadır. İşte 3. kategorimiz olan tüm seyirci için uygun film önerileri sizin için hazır. Sinema tutkunlarının zevklerine uygun uygun seçimde bulunmak, keyifli bir seyir zamanı geçirmek için en iyi yer burası.
3. Amazon Prime'da Tüm Seyirci İçin Uygun Film Önerileri

4. En iyi 10 Seçiminizi Yapın: Amazon Prime Film Önerileri​

Manchester By the Sea
Manchester By the Sea, Amazon Prime’de Amazon Original olarak saygın bir şekilde sunulan bambaşka bir film. Oscarlara aday olmuş olan bu film karamsar melankolik bir olay örgüsünü ele alıyor. Anlatılan olup bitenlerin sonuçları kadar, erkek başrol Casey Affleck ile obsesif mahkumiyet ve kaybetmenin yükü çok etkileyici bir şekilde ele alınıyor.

Fantastik Canavarlar ve Nerede Bulunurlar
Fantastik Canavarlar ve Nerede Bulunurlar, göz alıcı bütçesindeki serbestlik ve karmaşık karakterlerin keşfedilmesinden oluşan bir çizgi film dizisine sahip. Büyücülük ve canavarların hikayesi, fantezi dünyasının öngördüğü bilinmeyen yolu kesinlikle kaçırılmaması gereken bir hikaye.

Jojo Rabbit
Jojo Rabbit, savaş sırasındaki Nazi Almanya’sından bahsediyor. 2. Dünya Savaşı’ndan geriye kalan bombalanmış caddeler ve sahneler mevcut. Taika Waititi tarafından yönetilen bu komik ve içine acı çeken film, Nazi rejimini eleştiren hayata dair bir bakışı sunuyor.

Citizenfour
Citizenfour, Edward Snowden’ın ABD’nin saldırgan gizlilik politikalarını gündeme getirdiğini ve bunun zorluklarını anlatan bir belgesele benziyor. Snowden’ın ABD Gizli Servisi’ne duyduğu sahici öfke, tüm mesajını vücut bulmasını sağlıyor.

The Big Sick
The Big Sick, 8 Dalda Oskar’a aday olmuş, Bir Amerikan Komedisi olarak lanse edildi. ancak ülke ve kültürler arası ilişkilerin özü ortaya çıkıyor. Film, eşcinsel bir ilişkinin güçlüklerini fırlatmak ve amerikan-pakistan sınırlarının üstünü örtmek konusunda çok iyi olduğu söyleniyor.

Merak Edilen Sorular

Q: Amazon Prime Kullanıcılarına Hangi Filmleri Öneriyorsunuz?
1. A: Amazon Prime film önerileri arasında, en çok koruduğumuz 10 filmün başlarında The Grand Canyonson yer alıyor. Bu fantastik maceranın sürükleyici güçlü öyküsü herkesin ilgisini çekecektir. Diğer önerilerimiz, bir dram klasiği olan Manchester by the Sea, anksiyete bozukluğu ile baş etmeyi anlatan It’s Kind of a Funny Story, teknoloji ile arasındaki alışverişi gözler önüne seren Ex Machina, süper kahraman temalı Deadpool ve indie filmlerden Like Crazy ve Begin Again.

Günümüzde Amazon Prime’dan çok kaliteli filmler seyretmek artık daha da kolay. İzlemek, sevdiğimiz filme kalıcı bir ayrıntı katmak ve sinema deneyimini sürekli yenilemek üzere, bu 10 en iyi Amazon Prime Film Önerisi size, yolculuğunuzu daha keyifli ve eğlenceli hale getirmesi için çok uygun. Seyirde keyifli anlar!

Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 0 Ortalama Oy: 0]

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir