Anne-Babası Nereli, Kardeşi Kim ve Babası Kim?
0 (0)


Bülent Şakrak Alevi mi? Ünlü Türk oyuncu Bülent Şakrak, 26 Ağustos 1977 tarihinde İstanbul’da doğdu. Türk halkı tarafından hayat verdiği birçok karakterle tanınan Şakrak, Kartal Sanat İşliği Tiyatrosu’nda rol alması ile tiyatro serüvenine adım attı. Müjdat Gezen Tiyatrosu ve Yayla Sanat Merkezi’nde çalıştıktan sonra “Kent Oyuncuları” arasına katıldı.

Oyunculuk kariyeri boyunca birçok tiyatro oyunu, sinema filmi ve televizyon dizisinde rol alan Şakrak. Türk halkının sevgisini kazandı ve ününe ün kattı. İlk evliliğini oyuncu Özge Borak ile yapan Şakrak, 4 yıl süren evliliğin ardından boşandı. Daha sonra Ceyda Düvenci ile evlenen Şakrak’ın, 2017 senesinde oğlu Okan Ali dünyaya geldi ve çiftin evliliği hala devam etmektedir.

Bülent Şakrak, oyunculuk kariyerindeki başarılarıyla birlikte, özel hayatıyla da Türk halkının ilgisini çekiyor. Ancak, bazı hayranları tarafından merak edilen konular da var. Örneğin, Bülent Şakrak Alevi mi, anne-babası nereli, kardeşi kim ve babası kim gibi soruların cevapları da merak ediliyor.

Bülent Şakrak Alevi mi

Bülent Şakrak’ın ailesi aslen Makedonya kökenlidir ve 1 yaşından itibaren Gemlik, Bursa’da yaşamaya başlamışlardır. Mezhebinin Alevi olup olmadığı bilinmemektedir.

Bülent Şakrak Anne-Babası Nereli, Kardeşi Kim ve Babası Kim?

Ünlü Türk oyuncu Bülent Şakrak, 26 Ağustos 1977 tarihinde İstanbul’da doğdu. 43 yaşındaki oyuncunun boyu 166 cm ve kilosu ise 72’dir. Başak burcu olan Şakrak, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. İlk evliliğini oyuncu Özge Borak ile yapan Şakrak’ın ikinci eşi Ceyda Düvenci’dir ve çiftin bir oğlu vardır.

Oyunculuk kariyerinde birçok dizi ve filmde rol aldı. Bülent Şakrak’ın projeleri arasında “Hangimiz Sevmedik”, “Çiçek”, “Ay Büyürken Uyuyamam” ve “Kurtlar Vadisi Pusu” gibi yapımlar bulunmaktadır.

Bülent Şakrak’ın Ceyda Düvenci ile evliliğinden olan oğlu Okan Ali’dir. Ayrıca, kendisi gibi oyuncu olan Erkan Kolçak Köstendil’in dayısıdır.

Ünlü oyuncunun Bülent Şakrak Instagram hesabı @bulentsakrak’tır ve düzenli bir şekilde paylaşımlar yapmaktadır.

Mekanlar ve Yerler, Mekan Budur platformu aracılığıyla ele alınmaktadır. Bu site birçok konuda içerik üretmektedir; kullanıcılar aşağıdaki kategorilere göz atabilir veya doğrudan konumlanan içeriğimize erişebilir. Yorumlardaki sorular, makaleyi güncelleyen Gündem için belirtilebilir. Bülent Şakrak Alevi mi İle ilgili sorularınızı yorum olarak bırakabilirsiniz. Yeni gelişmelerden haberdar olmak için bizi sosyal medya sayfalarımızdan da takip edebilirsiniz.Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 0 Ortalama Oy: 0]

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir