Barbie Filmi Nerede Yayınlanacak – Hangi Platformda Olacak?
0 (0)Barbie Filmi Nerede Yayınlanacak? Barbie, Greta Gerwig tarafından yönetilen ve yakında çıkacak olan, Mattel’in aynı adlı oyun serisine dayanan bir Amerikan komedi-drama filmidir. Filmde Margot Robbie, Ryan Gosling, Will Ferrell, Simu Liu, America Ferrera, Kate McKinnon, Alexandra Shipp gibi isimler var. Emma Mackey, Kingsley Ben-Adir, Issa Rae, Michael Cera, Hari Nef ve Ariana Greenblatt rol alıyor.

Film, Barbie’nin hayatını anlatıyor. Barbie, Mattel’in ürettiği bir oyuncak bebektir. Barbie, her zaman mutlu ve neşelidir. Arkadaşları ve ailesi ile birlikte harika bir hayatı vardır. Ancak, bir gün Barbie, gerçek dünyanın ne kadar karmaşık ve zor olduğunu fark eder. Barbie, gerçek dünyada kendi yolunu bulmaya çalışır. Peki Barbie Filmi Nereden izlenir? Bu Sorunuzun cevabını film hakkında tüm detayları aşağıda sizlere belirtiyoruz.

Barbie Filmi Nerede Yayınlanacak – Hangi Platformda

 

Barbie, 21 Temmuz 2023’te vizyona girecek. Film, sinemalarda ve bazı platformlarda yayınlanacak.

Barbie Hakkında

  • Yönetmen: Greta Gerwig
  • Senaryo: Greta Gerwig ve Noah Baumbach
  • Oyuncular: Margot Robbie, Ryan Gosling, Will Ferrell, Simu Liu, America Ferrera, Kate McKinnon, Alexandra Shipp, Emma Mackey, Kingsley Ben-Adir, Issa Rae, Michael Cera, Hari Nef ve Ariana Greenblatt
  • Vizyon tarihi: 21 Temmuz 2023
  • Platformlar: Sinema ve bazı platformlar
Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 0 Ortalama Oy: 0]

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir