BİM PlayStation 5 Satmaya Başlıyor! Fiyatı Oyun Severleri Heyecanlandırdı! – Asayiş Gazetesi
0 (0)


Türkiye‘nin en popüler Market zincirlerinin başında gelen BİM marketlerinde artık PlatStation 5 (PS5) oyun konsolu satılmaya başlanacak. Yeni dönemde artık oyun severleri daha da heyecanlandıracak bu durumla ilgili duyuruların yapılması üzerine herkesin ilgisi bu yöne dönmeye başladı. Uzun süredir A101 oyuncuların dikkatini tamamen kendisine çekmiş ve diğer rakip marketlerden sabit müşteri kitlesini de kendisine bağlamayı başarmıştı.

Özellikle oyun severlerin alışveriş yaparken ekipman, oyun konsolu veya benzeri markette alabilecekleri uygun fiyatlı lakin performanslı ürünler konusunda geride kalan BİM satışına başlayacağı PlayStation 5 ile tekrar bu rekabeti yakalayacak gibi gözüküyor. İnternet üzerinden en düşük 18’Bin TL fiyatına satılan oyun konsolunu mağazadan almak isteyenler ortalama 22’Bin TL para vermeleri gerekiyordu.

BİM bilindiği üzere günümüz teknoloji cihazlarını satmaya başladığında normalde İnternette satılan en ucuz fiyatların dahi çok aşağısına satmaktadır. Bu yüzden PlayStation 5 için BİM’de 2023 yılı satış fiyatları 16 Bin TL’den başlayacağı düşünülmektedir. Lakin şuanda PlayStation 5 satacağı bilinse de fiyatı hakkında resmi bir bilgi bulunmamaktadır. 

BİM PlayStation 5 “PS5” Satmaya Başlıyor! Peki Fiyatı Kaç TL Olacak? 

BİM marketleri, Türkiye’nin en popüler market zincirlerinden biridir ve birçok farklı kategoride ürünler sunmaktadır. Son zamanlarda, BİM marketleri oyun konsolları alanında da büyük bir adım atmaya hazırlanmaktadır. Yapılan açıklamalar doğrultusunda, BİM marketleri PlayStation 5 (PS5) oyun konsolu satışına başlayacak.

BİM PlayStation 5 Satmaya Başlıyor! Fiyatı Oyun Severleri Heyecanlandırdı!

BİM marketlerinin, A101 marketlerine karşı daha rekabetçi bir konuma gelmek için PlayStation 5 satışına başlaması, özellikle oyun severlerin dikkatini çekmektedir. A101 marketlerinin uzun süredir oyun konsolu satışları ile dikkatleri üzerine çektiği düşünüldüğünde, BİM marketlerinin de bu alanda büyük bir başarı yakalayabileceği öngörülmektedir.

İnternet üzerinden en düşük 18 bin TL fiyatına satılan PS5 oyun konsolu, mağazadan alınmak istendiğinde ortalama 22 bin TL fiyat etiketiyle karşılaşılmaktadır. BİM marketlerinin, teknoloji cihazları konusunda sunduğu uygun fiyatlı seçenekler göz önüne alındığında, PS5 satış fiyatlarının oldukça rekabetçi olacağı öngörülmektedir. 2023 yılı için BİM marketlerinde PS5 satış fiyatlarının en düşük 16 bin TL seviyesinde olacağı tahmin edilmektedir.

BİM marketlerinin resmi olarak PS5 satış fiyatları hakkında henüz bir açıklama yapmadığı unutulmamalıdır. Bu nedenle, PS5 oyun konsolu satın almak isteyenlerin fiyatlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için BİM marketlerinin resmi internet sitesini takip etmeleri önerilmektedir. BİM marketleri PlayStation 5 oyun konsolu satışına başlayacak ve bu durum, özellikle oyun severlerin dikkatini çekmektedir. PS5 satış fiyatlarının BİM marketlerinde oldukça rekabetçi olacağı tahmin edilmektedir. Resmi bir açıklama yapılmadığı için fiyatlar hakkında kesin bir bilgi bulunmamaktadır.

BİM PlayStation 5 Satmaya Başlıyor! Fiyatı Oyun Severleri Heyecanlandırdı!

NE ZAMAN BİM’DE PS5 ALINABİLECEK? HANGİ TARİHLERDE SATIŞA BAŞLIYOR?

BİM henüz daha PS5 için satışa başlayacağı tarihi resmi olarak duyurmadı. Lakin yapılan açıklamalara bakılacak olursa bu ay içerisinde satışa başlayacağı düşünülmektedir. Normalde PS5 günümüz konsol cihazları arasında ne popüler ve en gelişmişlerin başında yer almaktadır. Marketlerde uygun fiyatlara lakin çok kaliteli olmayan cihazlara alışık olduğumuz için bu sefer popüler konsolu uygun fiyata alabilecek olunması insanlarda olumsuz etki yaratmaması adına reklamına da önem verecekleri düşünülmektedir. Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 0 Ortalama Oy: 0]

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir