Canım Annem 335.Bölüm Full İzle 10 Temmuz 2023 Pazartesi
0 (0)

Canım Annem konusu her zaman seyircinin dikkatini çekmiştir. 335. bölümüyle herkesin merakla beklediği seri özellikle 10 Temmuz 2023 Pazartesi günü ekranlara dört köşe olacak. Yıllar önce başlayan ve izleyicinin gönlünde isim yapmış olan Canım Annem macerası yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına daha da heyecanlı hikayelerle tekrar çıkacak.
Canım Annem 335.Bölüm Full İzle 10 Temmuz 2023 Pazartesi

1. Canım Annem: 335. Bölüm’ün Göz Kırpışı 10 Temmuz Pazartesi ile Gösterime Giriyor

Kanal D’nin sevilen dizisi Canım Annem 335’inci bölümüyle Pazartesi gecesi izleyiciyle buluşuyor. 330’dan fazla bölümde, aile üyelerinin başlarından geçen olayların yakından ve uzaktan tanık olmak üzere Hazal, Zeynep, Emir ve Mert’in arasındaki aileyi takip ediyoruz. Canım Annem’in bu haftaki bölümleri de sürprizlerle dolu biçimde devam edecek.

10 Temmuz gecesi, olasılıkların sınırlarını zorlayan bu eğlenceli aile dramasının 335. bölümünde; Sadık Bey’in işiyle ilgili ilk önlemleri, Hazal ve Zeynep’in durumu Rahmi Bey ile ilgili istenilen yanıta ulaşamadan önceki trajediyi ve Hazal’ın çektiği zorluklar gözler önüne serilecek. Ayrıca, Hasret’in geçmişi ve Murat ile aralarındaki ilişki de gelecek bölümlerde gelişecek.

 • Hazal’ın Neriman ile aralarındaki çekişme ortaya çıkacak.
 • Mert ve Emir’ın aralarındaki ilişki de derin bir tavır değişikliğine gidecek.
 • Gizemli bir şekilde ortaya çıkan Hasret’le Murat arasındaki ilişki gündeme gelecek.

Geçen haftanın başı çeviren bölümle tam gaz devam eden Canım Annem de bu hafta birbirinden sürpriz sahneler, dokunaklı aile dramının üst üste gelen yeni gelişmelerle Pazartesi akşamı 7:50’de ekranlarda olacak.

1. Canım Annem: 335. Bölüm'ün Göz Kırpışı 10 Temmuz Pazartesi ile Gösterime Giriyor

2. Çok Sevdiğiniz Canım Annem Dizisi, Güncellenmiş Katsiyonu ile Geri Dönüyor

Popüler dizimiz ‘Canım Annem’ 12 yıldır hafızalarda olan sevilen bir kahramanın sıcak hikayeleriyle evlerimize türüyor. Artık izleyicilerimiz, güncellenmiş katisiyonda, daha fazla dizilik ve keyif alacak!

Canım Annem’de Ne Vardı?

 • Komik ve zincirli cümleler
 • Çıkış yapan sayısız gülme yarışları
 • Wit-izm
 • Yaşamsal gerçekler

Tüm bu özellikler birleşince, ‘Canım Annem’ evlerimizde küçük bir havuzsuz çağlayan gibi her geçen dakika bizlerin içine işliyordu. Güncellenmiş katisiyonda, var olan karakterlerimiz, en yeni eğlence seçenekleri sunarak gelecekte daha da çok eğleneceğiz. Özellikle oyuncular, gösterdikleri başarıyla izleyiciyi güldürmeye ve yıllar önce olduğu gibi her bölümde oluşan masal tadını tekrardan canlandırmaya devam ediyor.
2. Çok Sevdiğiniz Canım Annem Dizisi, Güncellenmiş Katsiyonu ile Geri Dönüyor

3. Canım Annem Son Bölümüne 10 Temmuz’da Kaçırmayın

 • Canım Annem artık sona yaklaşıyor! Son bölüm 10 Temmuz’da ekranlara gelecek – bu hafta dizinin sonuna ulaşacağız.
 • Tarih zamanının getirdiği bir görev. Üzüntüyle ayrılacağız, ama mutlu hisler damıtılacak! Her bölüm onlarca kayda değer öğrenmeyi ve ömür boyu anılarda kalması gereken duyguları taşıyor.

Canım Annem, bizim için özlemin bir sembolüydü. Bütün günlerde ve mevsimlerde, her zaman ailemizin kalbidir. Her bölüm, her öğrencimizin hayatında anımsanacak olan özel anları, inanılmaz komik sahneleri ve daha faizlerin kırılmasına neden olan pozitif aile mesajlarını taşıyor.

Canım Annem, bir sezonu simgeleyen başarı ve güzelliği taşıyor. 10 Temmuz’da oynayacak olan son bölümde de farklı duygular akışı bize gözlerini kırpmadan süreci izleme fırsatı sunacak. Bölümün üstünden kalın bir çizgi çekip, topluca ve çok gürültülü bir şekilde uğurlanmaya hazır olalım!

4. Canım Annem 335. Bölüm’de Yaşayacağınız Bütün Şaşırtıcı Gelişmeler Furkan Ailesinin Ağzını Açık Bırakacak!

Furkan ailesinin geleceği hakkında sizlere merakla beklediğiniz gelişmeler her geçen gün daha da şaşırtıcı hale geliyor. Canım Annem 335. Bölüm’de Furkan ailesinin önünde duran hedeflere bakarak oynayacaklarını görebileceksiniz!

Furkan ailesinin çözmesi gereken engellerin çeşitliliği, bir yandan kendilerini mutlu bir yuva olmayı amaçlayan hedeflerin izin vermesiyle sizi şaşırtacak! New York’daki sürpriz tatil, Komiser Ali Haydar’ın gösterdiği kararlılık, çok yakın arkadaşı Mahmut’un tekrar aralarında girmesi, ve aralarındaki bunalıma çözüm bekleyen diğer haberler, Furkan ailesinin ağzını açık bırakacak! Ayrıca:

 • Semra hanımın kocası Şafak Bey ve oğullarıyla arasında yaşanan tehlikeli gerginlik
 • Furkan’ın çalışma arkadaşı kadar iz bırakan sadakat örneği
 • Adile Hanım’ın çok kıymetli en önemli arzusu

Tüm bu gelişmeler de önümüzdeki Canım Annem 335. Bölüm’de sürprizlerle dolu! Merakla beklediğiniz yepyeni bölümün içeriğinde ne gibi gelişmeler mevcut? Gerçekleri sadece izlemekle anlayabilirsiniz!

Konu Özeti

Canım Annem 335. Bölümünün ardından herkes merakla bekliyor. Yeni bölümün ne zaman ekrana geleceği sürprizleri ve her karakterin kaderi hakkında konuşmaktan geri durmayın! Olayların nasıl gelişeceğine, tüm merak edilenlerin cevaplarının nasıl olacağına ortak olacağımız gelecek dizi bölümleriyle iletişime geçmeye hazır olun.

Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 0 Ortalama Oy: 0]

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir