Canım Annem 345.Bölüm Fragmanı Youtube
0 (0)

Saygı dolu sevgiden parlak gelecek özlemiyle her anı değerli olan annelerimiz ile ilgili Canım Annem dizisinin 345. bölümüne sizler için ‘Merhaba’ diyoruz. Bu bölümde yaşayacaklarımızı öğrenmek için Youtube’u takip edin, çünkü sürprizlerle dolu. Canım Annem 343. bölüm fragmanına şimdi hemen göz atalım.
Canım Annem 345.Bölüm Fragmanı Youtube

1. Canım Annem’in 345. Bölümü YouTube’da!

Target Audience: All Age Groups

35 yıldır ekranlarda vazgeçilmez olan Canım Annem yeni bölümüyle karşınızda! Annemizin gittiği 345. bölümünü YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. Bölümde;

 • Leyla’nın sevdiği adamı bulmasının hikayesi
 • Roger’ın Leyla’ya olan aşkının ekranlara duyulması
 • Kurban Bayramı’nın izleri

ve daha birçok başlık sizleri bekliyor. Yayınlanan her yeni bölümle karakterler her geçen gün daha da canlanıyor. Dudu, Mahsun, Selen, Nail ve Leyla’nın içinde bulunduğu kültürün izlerini şimdiye kadar hiç unutamadık. Gülme, ağlama, hayret etme, rehavete kapılma… Annemizin 345. bölümünde de seyircinin önünde olacak en güzel sahneler sizleri bekliyor. Üç kuşak, zamanın çiçeği leyla ve annemizi bir araya getiren bölümü şimdi sosyal medyadan izleme fırsatı yakalayın!

1. Canım Annem'in 345. Bölümü YouTube'da!

2. Canım Annem’in Unutulmaz Fragmanı

Orhan Gencebay’ın “Canım Annem” adlı unutulmaz şarkısı üzerine çekilen film, çok eski zamana ait de olsa, üzerinden ne kadar zaman geçmiş olsa da günümüzde hala izleniyor. Fragmanla birlikte, bazı anılar geçmişe götürüyor:

 • Annesinin sıcak omuzuna yaslanmış, kendini desteklenmiş ve huzurlu hissettiğimiz anılar
 • Onun konuşmasındaki sesteki sıcaklık ve hatta cesaret kaynağı olarak artık fark etmediğimiz şeyleri hatırlamamıza neden olan anılar

Müzik dolu görüntüleri izlerken, üzüntüyle, sevinçle veya sadece düşünceyle o anları ayağa kaldırıyor. Böylesine derin etkilere sahip bir şarkı ve filmi andıran bu fragman, herkesin bağlı olduğu anılara bir saygı duruşuymuş gibi hissettiriyor.
2. Canım Annem'in Unutulmaz Fragmanı

3. Canım Annem’in 345. Bölümünü Kaçırmayın

Öyle ki bütün sevdiklerimizi hasretle özlemle anıyor olsak da Canım Annem ile birlikte özlemimizi gideriyoruz. 345. bölümünde Ana, Berrak ve Nihal; içinde bulundukları büyük krizde, hayatlarına ne gibi değişiklikler getireceklerini karar verirler.

Ana, Berrak ve Nihal birlikte üçleme kurmayı istiyor. Fakat diğer ikisi, Ana’nın işlerini Nihal’e devretmek istemesini anlamaya hazır değiller. Böylece, aklınıza takılan sorular ortaya çıkıyor:

 • Ana neye meyillidir?
 • Berrak kararını değiştirecek mi?
 • Nihal gösterilen takdir konusunda direnecek mi?

Krizin yarattığı sıkıntılı atmosferi hafifletecek olarak, ailesinin küçük günahlarından esinlenilerek oluşturulmuş komik sahneleri de eksik etmeyen bölümümüz, dolaylı yollardan, üçlünün nasıl çözdükleri ve çözemedikleri üzerinde duruyor. 345. bölüm sizleri oldukça heyecanlandıracak! !

4. Canım Annem’i Vazgeçilmez Yapan Şey Ne Olabilir?

Çoklu Cevap: Annenizin vazgeçilmez özelliğini sadece tek bir şeye indirgemek oldukça güç. Ancak üzerinde durulması gereken en önemli şeylerden bazıları şunlardır:

 • Sevgiyle koruduğu çocukluk anıları üzerindeki ışıltısı.
 • Sizin için her zaman ve koşulda oradayken hissettirmesi.
 • Onun sabır ve fedakarlığı.
 • İçten ve samimi gülümsemesi.

Ayrıca, anneniz günlük hayatınızın her alanında size yardıma ve destek olma niyetinde. O, sizin doğrularınızı ve hatalarınızı özümsemeyi başardı. Onun size öğrettiği tüm dersler, hayatta kalan tecrübeleridir. Sizin için ailesine ait olduğu her koşulda kalmaya ve evinin hayrı için çalışmaya devam etme niyetinde. O her zaman size en kötü günlerinizde bile gücünüzü arttırmak için size destek olmuştur. Anneniz güvenli bir liman olarak sizin için her zaman mevcut olmuştur.

Konu Özeti

Sevdiğiniz kanım annem yerli dizisi’nin yeni bölümünün çok yakında başlayacak olması sizleri neşelendirecek. O stresli günlerinizde, tribinler havada şenelerken yeni bölümün haberini vererek vaktinizi hoşça geçirdiğinizi, hep daha fazlasını istediğinizi unutmayın. İyi seyirler!

Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 0 Ortalama Oy: 0]

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir