CLV Coin Yorum – Clover Coin Geleceği
5 (2)

Clover Finance CLV Coin Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey. CLV Coin Yorum, CLV Coin Grafik Analiz ve İncelemesi CLV Coin Borsa Bilgileri. CLV Coin Nedir? 1 CLV Coin Kaç TL?

CLV COİN GRAFİK

CLV COİN KAÇ TL

itibari ile fiyatı değerinde işlem gören günlük hacim olarak değişim yüzdesi

CLV COİN NEDİR?

CLV Zinciri, EVM uyumlu ve zincirler arası birlikte çalışabilir, Substrat tabanlı özel bir Katman 1 zinciridir. Çok zincirli evrende dApp’leri ölçeklendirmek için altyapı hazır hale getirildi.

  • EVM Uyumluluğu

CLV, Bitcoin, Ethereum, Binance Smart Chain ve Polkadot genelinde sorunsuz çok zincirli indeksleme sunar. Kullanıcılar, hepsi bir arada modern bir ortamda bloklar, işlemler ve hesaplar arasında arama yapabilir.

  • Gaz Ücreti Yeniden Dağıtımı

CLV, işlem ücretinin bir yüzdesini onlarla otomatik olarak paylaşarak dApp oluşturucularını teşvik eder. Yeniden dağıtım, canlı bir geliştirici topluluğu sağlayacak ve Sakura ve CLV’de yenilikçi bir DeFi ekosistemini teşvik edecek.

  • Son Kullanıcı Deneyimi

CLV, DeFi kullanıcı deneyimini basitleştirmek için feekonomiyi yeniden icat etti. CLV’nin akıllı aktarıcısı, gönderici adına hareket edecek, böylece aktarıcılar, ETH gibi temel para birimine bağlı olmaksızın, kullanıcıların işlem yaptığı miktardan aynı jetonla gaz ücretlerini karşılayabilecektir. İşlem ücretleri, kullanıcının işlem yaptığı varlıktan otomatik olarak düşülecektir.

  • Kimliğe Dayalı Ücret

CLV’nin Dinamik Ücret Çizelgesi, CLV kullanıcılarının ağ etkinliklerinin sıklığıyla orantılı olarak gaz indirimleri almalarını sağlayan yepyeni bir gaz hesaplama yöntemidir. Daha az etkileşime sahip kullanıcılar daha fazla gaz öder ve daha fazla etkileşime sahip kullanıcılar, bir kullanım eğrisine göre zamanla daha az gaz öder.

  • Evrensel Çapraz zincir

CLV, Polkadot tabanlı ve Ethereum tabanlı ağlar arasında gezinmeden zincirler arası dApp’lerle etkileşim kurmak için çeşitli açık kaynaklı cüzdan uygulamalarıyla birlikte gelir. Kullanıcılar, Ethereum ve Polkadot genelinde zincirler arası varlıkları sorunsuz bir şekilde güvenle gönderebilir, alabilir, sarabilir ve açabilir.

  • Zincirler Arası Gezgini

CLV, Bitcoin, Ethereum, Binance Smart Chain ve Polkadot genelinde sorunsuz çok zincirli indeksleme sunar. Kullanıcılar, hepsi bir arada modern bir ortamda bloklar, işlemler ve hesaplar arasında arama yapabilir.

CLV COİN GELECEĞİ

“2021’in başlarında CLV Finance, Coinlist’te yer aldı ve kısa bir süre sonra Coinbase, Binance, Huobi, OKex ve FTX gibi büyük platformlarda piyasaya sürüldü ve onu Polkadot ekosisteminin en hızlı büyüyen projesi olmaya itti.”

Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 2 Ortalama Oy: 5]

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.