Dermatologların Önerdiği En İyi 7 Nemlendirici Krem
0 (0)

Dışarıda kalma süresi kısalırken, nemlendirici kremin herkese hayat kurtarıcı olup olmadığı tartışılıyor. Yine de, cildinizi bakımından sağlıklı tutmak için, dermatoğologların en iyi 7 nemlendirici kremi önerebileceklerini biliyoruz. Eğer cildini nemlenmeyi arzu ediyorsan, bu yazının devamını dikkatle okumalısın!

1. Dermatologların Yüzünüze Nem Veren 7 Favori Kremi

Dermatologlar cildinizi rahat ve ferah bir şekilde korumak ve daha sağlıklı görünmesini sağlamak için ideal bir şekilde nemlendirerek onarım sağlamalarına yardımcı olur. Bu nedenle, cilt için en iyi kremlerin doktorlar tarafından en çok tavsiye edilenler ile hakkında bilgi sahibi olmak çok önemlidir.

1. Azelik® Pişik Kremi: Ürün, güneşin zararlı etkilerine karşı koruma ve güçlü azeltik özelliği sunar. Bitkisel kök ekstraktları, setinizi iyileştirmek ve azaltmak için güçlü anti-şişlik özellikleri ile cildinize nazikçe nemlilik verir. Ayrıca, cilt yenilenmesine yardımcı olur.

2. Dermalogica Ultracalming Kremi: Dermalogica’nın ultracalming kremi, derhal nemlendirme özelliği taşır. Cildinize, bitkisel esansiyel yağlar, mineraller ve kolza tohumu yağı ile de besin verir. Cildinizin dokusunu hafifletir ve çizikleri azaltır.

3. Kiehl’s Ultra Firming Krem: Kiehl Ultra Firming Krem ciltten ve cildin kuruluğundan yakınırsanız bu ürünü deneyebilirsiniz. Suyu cildinizin derinliklerine kadar pürüzlü dokusunu gidermek için ihtiyaç duyduğu nemi sağlar. Aynı zamanda, cildin yaşlanma belirtilerini eritmeye yardımcı olur.

4. Clarins De-Tense Kremi: Cilt nemi az olan insanlar için Clarin’s De-Tense Kremi, tam da aradıkları çözümdür. Derin ve güçlü yoğun nem sağlarken cildin dokusunu hafifletir. Buna ek olarak, cilt tonunu da düzeltir.

5. Ixxce Brightening Kremi: Karaciğer yorgunluğu, yaşlanma belirtileri, hacim verme ve görünümü düzeltme için en iyi ürünlerden biri olan ixxce Brightening Kremi, cilt cildinizi güçlendirmeye yardımcı olur ve cildin parlaklığını arttırmaya yardımcı olur.

6. La Roche Posay Active C Kremi: La Roche Posay Active C Kremi, cildinize güneş hasarı oluşturmadan kan altındaki serbest radikallere karşı savaşarak cildi güçlendirir. O kadar güçlü ki çevresel etkenlere karşı koruma sağlar. Cildin nemini arttırırken, cildinizin sıkılaşmasına yardımcı olur.

7. Omorovicza Thermal Water Kremi: Omorovicza Thermal Water Kremi, yüzünüzü her kullanımdan sonra serinletir. Cildinizi doğal olarak nemlendirirken, her türlü zararı korur. Ayrıca cildi siyahlıklara karşı destekler. Kaldırılmış görünümü kaçınılmaz olmadan korur ve cildi canlandırır.

2. Tüm Cilt Tipleri İçin Güvenli Nemlendirici Formüller

Hamurumsu Cilt Tipleri İçin Güvenli Nemlendirici Formülü

Genel Cilt Tipleri için oluşturulmuş güvenli nemlendirici formüller sizin cilt tipinize uygun formülü bulmanızda yardımcı olacaktır. Bu formüllerin kurutma, dökülme ve çatlama gibi bazı cilt sorunlarının önlenmesine yardımcı olacağını söylemek yanlış olmaz.

Normal ciltler nem kaybetmek yerine, nem tutmaya ihtiyaç duyarken, ekstra yağlı ciltler ise serinletici ya da orta nemli cilt bakım formülleriyle pürüzsüz ve parlak bir cilt görünümü alabilir. Ayrıca, zarar görmüş ciltler için formüller de mevcuttur. Bu formüller sadece cildi nemlendirip yumuşatmakla kalmaz, aynı zamanda kızarıklık ve örtesten önlemek için de çaba gösterir.

 • Hamurumlu Cilt Tipi İçin Formülü: Bu formül cilt yüzeyinin iyileştirilmesi, daha pürüzsüz ve daha parlak bir görünüm elde etmek için özel olarak tasarlanmıştır.
 • Kuru Cilt Tipi İçin Formülü: Bu formül ciltteki nem kaybını dengeler ve cildi esnek hale getirir.
 • Aşırı Yağlı Cilt Tipi İçin Formülü: Bu formül köpüren ve baskın bir görünüm oluşturan fazla yağı dengeler ve cilt üzerinde benzersiz bir koruyucu tabaka yaratır.
 • Ekstra Alerjik Cilt Tipi İçin Formülü: Bu formül narin alerjik ciltler için tasarlanmıştır ve cilt üzerindeki etkileyici etkilerin azaltılmasına yardımcı olur.

3. Dermatolojik Testlerden Geçmiş En İyi 7 Nemlendirici Krem

Kuru cilt lekelerinizin önüne geçmek istiyorsanız, cilt bakımı alanında son derece etkili olan sigorta kremlerinin iyi bilindiğini biliyor musunuz? Olumlu sonuçlar oluşturmak için, cildinizi besleyen temel öğeleri aramak için dermatolojik testlerden geçmiş en iyi 7 nemlendirici kremler aşağıda sunulmaktadır:

 • Avon Solutions Plus+ Advanced Gel-Creme Nemlendirici Krem
 • Roc Brilliance Kör deney Nemlendirici Krem
 • Eau Thermale Avene Hydrance Optimale UV lerge Kısa Yüz Kremi
 • Avon Anew Clinical Cordless Recharge Nemlendirici Krem
 • Diadermine 365 Konsantre Krem Yüz Haftalık Bakım
 • Neutrogena Visibly Renew Kolay Nemlendirici Krem
 • Garnier Ultra Lift Gece Kremi

Bütün bu nemlendirici kremler, cildinizi nemlendirme potansiyeline sahip olmasının yanı sıra, yaşlanma belirtilerinin önlenmesi ve taze cilt görünümünün sağlanması amacıyla yüksek miktarda anti-oksidan içerirler. Cilt sağlığınıza olan saygısının yanı sıra, doğrudan cildinizi canlandıran ve enerjik bir görünüm sağlayan nemin devamlılığını sağlamak için, cildin tamamen yenilenmesini sağlayan doğal özler, nemlendirici kremler içinde bulunur.

4. Sağlık Ve Güzellik Arasındaki Fark: Dermatolojik Onaylı Kremler

Sağlık ve güzellik arasındaki fark, kullanmak istediğimiz üründe ne bulunduracağımıza bağlıdır. Güzellik ürünleri estetik amaçlı olarak ürettiğimiz ürünlerdir; sağlık ürünleri ise sağlığımızı korumak için kullandığımız ürünlerdir. Sağlık söz konusu olduğunda, dermatolojik olarak onaylı ürünler kullanmak her zaman en iyisi olacaktır.

Dermatolojik onaylı güzellik ürünleri, sağlığımızın korunmasını amaçlayan ürünlerin bir parçasıdır. Dermatolojik testi geçtiğinden emin olmak, cilt bakım ürünlerinde sağlıkla ilgili olası riskleri ciddi şekilde en aza indirmek amacıyla en büyük koruma şekli olacaktır. Örneğin, dermatolojik olarak onaylı bir krem;

 • aruamaların önlenmesini sağlarken,
 • cildin doğal pH dengesinin korunmasını sağlayarak,
 • cildi temizlerken,
 • yara iyileşmesini hızlandırırken,
 • yenilenmeyi verimli hale getirir.

Dermatolojik olarak onaylanmış güzellik ürünleri cilt sağlığı için daha güvenilirdir. Kullanılan bitkisel malzemeler sebep olacağı herhangi bir yan etki olmadan tüm cilt tipleri için cilt iyileşmesinde önemli role sahiptir. Bu yüzden biz, cilt sağlığı açısından en kaliteli güzellik ürünlerini edinmek için sürekli olarak dermatolojik olarak onaylı kremler kullanmaya özen göstermeliyiz.

Konu Özeti

Nemlendirme, cildimizin sağlıklı ve parlak kalması için oldukça önemlidir. Dermatologlar tarafından önerilen en iyi 7 nemlendirici kremin tamamı, cildinize özel bir bakım ve nemlendirme sağlayacaktır. Siz de doğru seçeneği bulmanın yollarını arıyorsanız, güvenle başlayabileceğinizi biliyoruz.

Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 0 Ortalama Oy: 0]

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir