Dizipal Aşk Taktikleri 2 Full İzle, Netflix Telegram (linki), Nereden İzlenir?
0 (0)Başrollerinde Demet Özdemir, Şükrü Özyıldız, Atakan Çelik benzer durumda sevilen oyuncularının yer almış bulunduğu Sevi Taktikleri 2 bu hafta yayınlanacak mı?

Sevi Taktikleri 2 Full izle

Filmin son fragmanı sayfaya eklendi! Her anı büyük bir merakla beklenilen filmimizde neler yaşanacağını sıklıkla güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara internet internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Netflix, geçtiğimiz yıl Şubat ayında gösterime giren duygusal güldürü filmi “Aşk Taktikleri”nin devam halkası olan “Aşk Taktikleri 2“den ilk fragmanı yayınladı. Başrollerini sevilen oyuncular Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın üstlendiği film 14 Temmuz’da yayınlanacak. Emre Kabakuşak’ın yönetmekte olduğu Pelin Karamehmetoğlu’nun yazdığı “Sevi Taktikleri” erkekleri çözdüğüne inanan Aslı ile bayanları anladığını düşünen Kerem’in hikayesini konu ediyor idi. Aslı ismini saklayarak temaslar ile ilgili yazılar yazan ve bu şekilde fazlaca tanınmış olan bir moda tasarımcısıdır. Reklamcı olan Kerem ise kısa süreli temaslar yaşam sürdüren, bayanları çözdüğüne inanan hovarda bir adamdır. Aşka katiyen inanmayan Aslı ile Kerem, birbirlerini aşık etmek amacıyla iddiaya girer ve bunun amacıyla detaylı taktikler programa ismim atar. ancak bu süreçte hayat sürdürdükleri türlü tesadüfler ve gülünç vakalar onları hakikaten birbirine bağlar. İkinci filmimizde Aslı, Kerem’i evlilik düşüncesine ikna etmek amacıyla kolları sıvarken, bir tuzağın içine çekildiğini anlayan Kerem de tam tersi yönde kinetik ediyor. Atakan Çelik, Hande Yılmaz, Deniz Baydar, Melisa Döngel, Ceyhun Mengiroğlu, Bora Akkaş, İpek Tuzcuoğlu, Kerem Atabeyoğlu ve ümit Erdim‘in de rol almış bulunduğu filmin gidişatı yine Pelin Karamehmetoğlu tarafınca yazıldı. Yönetmen koltuğundaysa bu kez Recai Karagöz var.

Aşk Taktikleri 2 Film mevzusu
İddia ile başlamış olan ilişkilerini birbirlerine karşı hissettikleriyle gerçeğe dönüştüren Aslı ile Kerem, evliliğe inanmamaları mevzusunda aynı kanaat olduklarını ayrım ettiklerinde iş inada biner. Aslı, Kerem’i evlilik mevzusunda ikna etmeye çalışırken, Kerem de onu bu fikirden uzaklaştırmak amacıyla harekete geçer.

 

Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 0 Ortalama Oy: 0]

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir