En İyi Mobil Oyunlar – Temmuz 2023
0 (0)

Bu yaz, cep telefonlarımızdan çok keyif aldığımız en iyi mobil oyunlarla vakit geçirmek için günler daha uzun geliyor. Temmuz 2023’te ne tür keyifli, eğlenceli ve bağımlılık yapan oyunların olacağını hepimiz merak ediyoruz. İşte bu yazıda, Temmuz 2023’te en çok oynanan, konuşulan ve övülen mobli oyunları sizlerle paylaşıyoruz. Şimdi beraber gelin ve dünyanın çapında popüler olan mobil oyunlara tutkunlukla ilişkin ve çok keyif alacağınız keyifli bir mobil oyun deneyimine göz atalım.
En İyi Mobil Oyunlar – Temmuz 2023

1. Temmuz 2023’de En İyi Mobil Oyunlar

Bu yılın en iyi mobil oyunlarının arasından yapabilecek kaliteyi elde etmek zordur. Ancak bu seneki başlıca eğlenceler beğeniler arasında tüm dünyaya cazip geliyor. 1 Temmuz 2023’te en iyi mobil oyunlar arasından şunları öne çıkartıyoruz:

 • MineBorough: Hayatta kalma oyunu arayanlara kesinlikle MineBorough’dan alışveriş yapmalarını tavsiye ederiz. Zorlu doğa koşulları, 90’larna özgü müzikler ve cesur karakterler ile eğlenceyi yaşamanızı sağlayacak kutu.
 • Go Racing: Araba yarışı sevenlerin vazgeçilmez haline gelen serinin son sürümü Go Racing, gerçek zamanlı eğlence sunuyor. Güncellemeler sık sık yapılıyor. Bu, araba yarışına adım atmadan önce heyecanı arttırmak anlamına geliyor.
 • The Forest: Son zamanlarda popüler bir şekilde giderek artan bu korku oyunu, gizemli dağları ve kötü ruhları keşfetme arzusuna sahip herkes içindir.

Cold Spring Station, Cyberpunk 2077 ve PUBG MOBILE gibi ünlü isimler de 1 Temmuz 2023’te mobil oyun seçeneklerinde. Akıllı telefondaki tüm eğlence ve ünlü oyunlar arasından yapmak istediğinizi seçmek büyük bir zevktir.

1. Temmuz 2023'de En İyi Mobil Oyunlar

2. Mobil Cihazlarda Neleri Oynamak İçin?

Mobil cihazlar çoğalmasıyla birlikte her kesimden insanın keyifle oynadığı oyunlar ve bu oyunların sunduğu imkanlar günlük hayatımızda artık önemli bir yer edindi. Akıllı cep telefonları ve tabletlerin genişleyen ekrana sahip olması, oyunların kalitesini yükseltmesinde etkili oldu. Özellikle dokunmatik ekran ekipmanlarla birlikteiletişimin çok daha gelişmiş olması, mobil cihazlarda oynanmakta olan oyunların seviyesini daha yüksek yapmıştır. Mobil cihazların sunduğu çok sayıda oyun için bakalım nerelerde vakit geçirebiliriz:

 • Spor oyunları; futbol, basketbol, yüzme gibi spor müsabakalarını oynayabileceğimiz kapsamlı oyunlar sunmaktadır.
 • Zeka oyunları; bulmacalar, yürüyen merdivenler, balon kırarak puan toplamalar gibi zeka oyunlarının kapsüllendiği oyunlarımız.
 • Yarış oyunları; araba, aracın özelliklerinin yanı sıra yarışa katılan çoklu oyuncu destekli araba sürme özelliği sunan oyunlar.

Simülasyon Oyunları: Elbette herkesin bildiği strateji, hayatımızı canlandırma ve inşa etme tarzında olan simülasyon oyunları. Mobil cihazlar da bize kendimizi bu tür oyunlarda kaybedebileceğimiz fırsatlar sunuyor. Kendi şehrimizi yönetmek, hayatımızı planlamak ve başka diyarlara göç etmek sizi başka dünyalara götürecek.

2. Mobil Cihazlarda Neleri Oynamak İçin?

3. Mobil Oyunlarda Şimdi Neler Var?

Mobil oyunlar artık herkes tarafından fark edilen bir fenomen oldu. Günümüzde insanlar her yerde – istasyonlarda, evlerde, hatta arabalarda bile – bu eğlence popülaritesini elde ediyor. Güncel mobil oyunlar hem iPhone’lar hem de diğer akıllı telefonlar için mevcut, ve çeşitler şarkıların, sürüş oyunlarından, serbest uçuşa kadar uzanıyor.

Şimdi Neler Var?
Mobil oyunlar her geçen gün daha çok eğlenmek için daha fazla seçenek sunuyor. Şu anda mevcut mobil oyunlar arasında;

 • Role-playing oyunları (RPG’ler)
 • Komutanlarla Karşılaşma
 • Belirli noktalara dokunmayla yeni üniforma ve beceriler kazanma
 • Çoklu oyuncu mevcutluğu
 • Günlük bazda görevler

Günümüz mobil oyunlarının ayrıca şaşırtıcı ve benzersiz efsanevi söylenceleri, karakterleri ve alt dünyaları vardır. Tekrarlanabilir durumlar ve tekrarlanabilir ortamlar mevcuttur ve oyuncuların çok sayıda etkinliklerden esinlenerek hızlı bir şekilde yeni deneyimlere ve ödüllere ulaşmaları için ödüller arasına katkıda bulunurlar.

4. Mobil Oyun Seçiminizi Yapmak İçin Rehber

Mobil oyunlar, günümüzde her yaştan çok sayıda kişinin ilgisini çeker. İnternete bağlı olmayan cep telefonlarının, dizüstü bilgisayarların her geçen gün daha fazla farkındalık yaratmasının doğal sonucu olarak bu da olmuştur.

Oyunlu bir mobil eğlenceye karar verdiyseniz, söz konusu rehberde adım adım size yardımcı olacağız:

 • Farklı türler arasında seçim yapın – İlk olarak, hangi oyun türünün size en uygun olduğunu belirlemelisiniz. Stratejik, dövüş, macera, kasaba kurma veya klasik fikir oyunlarından hangisine ilgi duyuyorsunuz?
 • Oyunu tanıyın – İstediğiniz türü seçtikten sonra, o konuda herhangi bir güncel uygulama seçin ve hakkında güvenilir bilgiler araştırın. Puanlar, topluluk tartışmaları, kullanıcı yorumlarında arama yaparak doğru seçimlere ulaşmak isteyebilirsiniz.
 • Test edin ve indirin – Ayrıca, birkaç oyunu, App Store veya Play marketten denemek için indirebilirsiniz. Yakından tanıyarak, en sevdiğinizi seçmeyi düşünebilirsiniz.

Konu Özeti

Her ay yeni oyunlarla karşılaşan oyuncular, bu yılka elbette temmuz ayınada değişik ve edebi içerikli bir mobil oyun deneyimi yaşayacak. Önerilerinizi paylaşarak, hem kaliteli hem de eğlenceli zamanlarınızı arttırmanıza yardım edebiliriz. Bu zevkli çeyrek altının bekleyişi, sizi en iyi mobil oyunlara yakınlaştırmayı umuyoruz.

Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 0 Ortalama Oy: 0]

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir