iOS 17 ile Gelecek 5 Yeni Apple Music Özelliği
0 (0)

Artık Apple Music supportu iOS 17 ile yepyeni bir düzeye geldi. Müzik dünyasının lider markası Apple, müzikseverleri yeni özellikleri ve çıtayı her geçen gün biraz daha yükselten uygulaması Apple Music’e biraz daha önce gelmesini sağlamak için iOS bu yıl 17 sürümüyle birlikte hızla yaklaşıyor. iOS 17 ile gelecek yepyeni özelliklerini sizlere bugün inceleyeceğiz.
iOS 17 ile Gelecek 5 Yeni Apple Music Özelliği

1. Apple Music’te iOS 17 ile Büyüyen Müzik Deneyimi

Müzik tutkunlarının merakla beklediği iOS 17 ile alınan adımlar, Apple Music hizmetlerinde büyük ilerlemeler getirdi. Özellikle müzik keyfini daha kontrol edilebilir isteyen kullanıcılara, detaylı arayüz ve daha önceki sürümlerde bulunmayan özellikleri sunar.

Kullanıcılar, sesleri kişiselleştirmek ve daha istedikleri müzikleri daha da kesin seçebilmek için zengin ayarlar kullanabilir. Yüksek çözünürlükte ses oluşturmak için özel mod kullanıcı arayüzünden açılabilir. Kolayca erişilebilir yazılım araçları ile her zevke uygun ses şekil oluşturulabilir.

Apple Music’in iOS 17 ile gelen öne çıkan özelliklerini şöyle sıralayabiliriz:

 • Kolay kullanım arayüzü
 • Bu kullanım arayüzü üzerinden zengin ses ayarları kullanılabilir
 • Geliştirilmiş radyo özelliği
 • Müzik listelerinin üretilmesinde kullanılan basit arayüz

ßÊ

Kullanıcılar, Apple Music’in iOS 17 ile getirdiği özelliklerinin arasında sınırsız şarkı çalma hakkına kadar sınırsız erişime erişim sağlamaktadır. Bu sayede, müzikler kaset, CD ya da DVD’lerden herhangi bir şekilde sınırlı kalmadan dinlenebilir.

Apple Music, iOS 17 ile sunulan büyük çaplı özellikleri ile müzik tutkunlarının hayalini süsleyen bir dinleme deneyimi sunar. Özelleştirilmiş müzik çalma listeleri oluşturabilecek kadar gelişmiş arayüzüne sahiptir.

1. Apple Music'te iOS 17 ile Büyüyen Müzik Deneyimi

2. Apple Music’in Yeni Özellikleri: iOS 17 ile Yükseliş

Yönetim Paneli: iOS 17 güncellemesinden sonra Apple Music, tedarikçilere daha kolay erişim sunan özelleştirilmiş bir yönetim paneli sunuyor. Artık, tedarikçilerin müzik içeriğini çevrimiçi ortamda daha hızlı ve kolay bir şekilde yönetebilmesi için özelleştirilmiş menüler var. Ayrıca, idari vurgulamaları daha ön plana çıkarıyor ve müzik oynatma seçeneklerini genişletiyor.

Kolay Bir Kullanım: Apple Music, iOS 17 ile birlikte kullanımı kolay bir hale getirdi. Özellikle, yeni sonlandırma ve yeniden başlama seçenekleri, iOS 17 kullanıcılarının Apple Music’in müzik arşivlerinin üstündeki kontrolünü artırıyor. Müzik arşivinin toplu kontrolü, müziğin bir dizi farklı cihaz arasında akışını mümkün kılar, bu da kullanıcıların tüm müziklerini birden erişebilmesini sağlıyor.

Albüm Önerileri: Apple Music, iOS 17’ye güncellenerek albüm önerileri ekledi. Kullanıcılar artık belirli albümleri önerilen albüm listelerinde görebilecek. Apple Music, bunu tüm kullanıcıların zevklerine özel bir şekilde kullanıcıların kendi müzik tarzlarına göre özelleştirmek için kullanıyor. Kullanıcılar bu albüm önerilerinden ve özelleştirilmiş seçeneklerden yararlanabilecek ve müziğin tadını çıkaracak.

Demo Ayarları: Apple Music, iOS 17 ile birlikte demo ayarları sunuyor. Kullanıcılar şarkılarının kaydedilmesini, önizlemesini ve yayımlanmasını daha kolay hale getirebilir. Bir demo kaydı eklemek için, müzisyenlerin sadece birkaç basit adımı izlemeleri yeterli. Önizlemesi görmek için, kullanıcılar kayıtlara birkaç saniyeyle erişebilir.

Şarkı Önerileri: Apple Music, iOS 17 ile birlikte müzik deneyimini desteklemek için şarkı önerileri de sunuyor. Kullanıcılar uygulamada bulunan müzik arşivi taramalarını bütünlüklü kılan bu seçenekten yararlanabilecek. Apple Music, kullanıcıların şarkı tarzlarına uygun şarkılar sunuyor ve şarkı tavsiyelerinden yararlanabilmesini sağlıyor. Böylece, kullanıcılar zevkleri doğrultusunda müzikleri bulabilecekler.
2. Apple Music'in Yeni Özellikleri: iOS 17 ile Yükseliş

3. iOS 17’de Yeni Müzik Zevkleri: Apple Music Sizleri Bekliyor

High Fidelity Akımı ile Müzik Keyfinize Yeni Boyutlar Katın

iOS 17 ile Apple Music artık daha kaliteli bir ses deneyimi sunuyor. High Fidelity (HiFi) arayüzünden yararlanarak her türlü müzik türünün en yüksek ses kalitesinde dinlenmesini sağlayabilirsiniz. HiFi, 96 kHz içeren bir kaynaktan oluşan güçlü bir teknoloji olarak, müzik zevklerinizi sürekli olarak derinlere çekerek müzik deneyiminizi zirveye taşıyor.

Tüm Müzisyenlerin Gücünü Kullanın

iOS 17 ile Apple Music müzisyenlerin hayalini süsleyen yeni özellikler sunuyor. Artık her müzisyenin sanatını daha fazla kişinin duymasını sağlayabilirsiniz; özel oluşturulmuş plaklar sayesinde favori şarkılarınızın bir araya geldiği parçalar oluşturabileceksiniz. Ve bunların hepsi Apple Music’in keyifli kullanım arayüzünde!

Apple Music ile Yeni Güncellemeler

Apple Music bu güncellemeleriyle size daha özel bir deneyim sunuyor. Zirveler, güncellemeler, en yeni şarkılar, en sevilen müzik türleri, her şeyi iOS 17 üzerinden tek tuşla erişebileceksiniz.

Artık Senin Parçanı Yarat

İster kendi parçanızı oluşturun veya mevcut olanları mükemmel bir şekilde yönetin. Apple Music, ses kayıtlarını, düzenlemeleri veya kontrol komut dosyalarını kendi tasarladığınız şarkılarınızı düzenlemek için oluşturmanızı sağlar.

Apple Music ile Hayatınızın Ses Deneyimi

Apple Music ile iOS 17 üzerinden şarkılarınızı, albümlerinizi, videolarınızı, radyo yayınlarınızı ve daha fazlasını her yerde ve her zaman dinleyebilirsiniz. Müzik seçimlerinizin tadını çıkarın ve daha önce bir araya gelen hiçbir şeyin tadını çıkarmayın!
3. iOS 17'de Yeni Müzik Zevkleri: Apple Music Sizleri Bekliyor

4. Apple Music’ten iOS 17 İle Gelen 5 Özellik

 • 1. Siri Kontrolleri: Kullanıcıların çalma listesi, albümleri ve şarkıları oynatma isteklerini canlı asistan olan Siri ile kontrol etmelerine olanak sağlayan en yeni updates, iOS 17’de artık Apple Music’te de kullanılabilir. Kullanıcılar şimdi Apple Music gibi Albümler, Çalma Listeleri ve Radyo özelliklerini temel alan Siri kontrolleriyla müziklerini rahatlıkla kontrol edebilecek.
 • 2. Yeni Çalma Listeleri: İstediğiniz türü seçerek istediğiniz parça çalışma listesini çok daha hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. iOS 17 ile güncellemelerle, kullanıcıların çalma listelerinin çok daha kişiselleştirilebilmesini sağlayan yeni özellikler Apple Music’te mevcut.
 • 3. Çoklu Çalma: iOS 17 ile birlikte kullanıcılar, bir çok cihazda bir araya gelip bir kayıttan keyif alabilecekler. İstemci cihazlar arasında yayınlanan müziği kullanıcıların istediği şarkıları art arda veya benzersiz dizinlerde çalmaya artık çok daha kolay.
 • 4. Dynamix Playlistler: iOS 17 kullanıcılarına olanak sağlayan bu seçenek tüm kullanıcıların favori parçalarını dinlemelerine olanak tanıyor. Yeni dynamix çalma listelerine kullanıcılar bunları isteklerine göre personalize edebilir ve böylelikle kişiselleştirilmiş bir dinleme kalitesi alabilirler.
 • 5. Optimizasyon: iOS 17 ile Apple Music optimizasyonu hayranların müzik zevklerini anlama ve onun temel alanında kişiselleştirilmiş öneriler vermeyi sağlıyor. Zirve veya taraftar temelli çalma listeleri, kullanıcıların hayranlarını takip etme ve local öneriler bölgeye özgü sanatçıları keşfetmeyi sağlayarak müzik zevklerini geliştirerek en iyi deneyimi yaşatır.

  Merak Edilen Sorular

  Q: iOS 17’te ne gibi yeni Apple Music özellikleri bekleyebiliriz?
  A: iOS 17’te daha kolay arama özelliği, çoklu profil desteği, podcast özelliği, daha geniş arşiv ve başka popüler dijital müzik servisleri ile entegrasyonu bekleyebilirsiniz.

  iOS 17 ile oyunu değiştiren Apple Music için 5 yeni özellik bizleri bekliyor. Bu harika özelliklerle, müzik dinleme deneyiminizi daha da kolay, zengin ve özelleştirilmiş bir hale getirebilirsiniz. Şimdi, ne zaman dinlemek isterseniz ve neyi tercih edeceğinize daha şapkayı elinizin altında. Müziğin keyfini çıkarın!

  Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
  [Toplam Oy: 0 Ortalama Oy: 0]

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir