Kirpik Lifting Yaptıranları – Zararı Olan 5 Madde Nedir
0 (0)

Çok binlerce yıldır süslenmeyi seven insanlar, aynı zamanda güzelliğinin daha da arttırılmasını sağlamak için güzellik sektöründeki müthiş yöntemleri hayata geçirme zorundadır. Günümüzde, cilt bakımından, saç yapısına ve bazen de gözlerine kadar tüm dezenfeksiyon işlemlerine uygun şekilde çeşitli teknikler vardır. Bunlardan biri de Kirpik Lifting Ofisi’dir. Bu teknik, kirpiklerinizin bükülmesini ve geriye eğilmesini önlemek için kullanılır. Ancak bu, her durumda yarar sağlamaz ve sadece birkaç durumda ciddi zararlara sebep olabilir. Bugün size kirpik lifting yaptıran kişiler için potansiyel olarak zarar eden 5 madde hakkında biraz daha detaylı bilgi vereceğiz.
Kirpik Lifting Yaptıranları – Zararı Olan 5 Madde Nedir

1. Kirpik Lifting: Yararlar ve Zararları

Gözlerinizin parlaması için kirpiklerinizin açılması ve hacim kazanması için kirpik liftingini düşünüyorsanız daha önce yaptırmış birkaç kişiyle konuşarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken iyi bir kirpik lifting uygulamasından bir çok fayda vardır.

 • Gözlerinizin anında parlak ve dolu görünmesini sağlar.
 • Doğal görünümlü pırıltılı kirpikler elde etmenizi sağlar.
 • Saçınızın sorunsuz giyinmesini sağlar.

Bu kliniğe gitmek için sorumlu bir plastik cerraha 20 dakika içerisinde kirpik liftingini düşündüğünüz kirpiklere kalıcı lif koyacaktır. Fakat, dikkat etmeniz gereken birkaç zarar da vardır.

 • Kirpikler lif uygulandıktan sonra fötr şekline sahip olacaktır, bu nedenle çok fazla aşırı oluyor.
 • Ürün kullanımı çoğu zaman aşırı sıcak veya soğuk olabilir, bu da kirpiklerinizi hasara uğratabilir.
 • Kirpikleriniz aşırı hasarlanabileceği için parlaklığını veya hacim kazanmasını kaybedebilirsiniz.

1. Kirpik Lifting: Yararlar ve Zararları

2. Kirpik Lifting Yaptıranları Ne Zaman Zarara Maruz Kalabilir?

Kirpik liftingi, gözler çevresinde kalıcı doku kazanmak için uygulanan güçlendirme işlemidir. Uygulamadan beklenen sonuçlar, nefes alan, çapraz veya doğrusal nostaljik bir görünüme sahip kirpiklerdir. Ne yazık ki, bu tür bir girişimin birçok komplikasyonları vardır ve bu tür zararlardan korunmanın en kolay yolu kendine güvenerek bir profesyonel kulana başvurmaktır.

 • Güçlü Bir Kloramfenikol Seçimi: Kirpiklerinizin olduğu kadar cilt kalınlığını da etkileyebilen bu ilaçlardan en iyi sonuçları almak için, arkadaşlarınızdan önerilen uzmanlaşmış bir bayiye başvurmalısınız.
 • Uygun İlaç Uygulaması: Uzman uygulayıcılar, kloramfenikol seçiminde olduğu gibi, ilaca uygun şekilde yöntemleri de seçmek için özel bir gözle bakarlar. Aksi takdirde, ciltte oluşan güneşe duyarlılık, irritasyon ve kaşıntı gibi rahatsızlıkların oluşmasına yol açabilir.

Kirpik liftingi yapan insanlar, uygun aracılara başvurmadan veya geç geç başvurup zarardan kaçınmak için uygun koşullar sağlanmadan, halk arasında bilinen “kirpik alerjisi” nin oluşabileceğine dikkat etmek zorundadır. Bu alerjinin en yaygın belirtisi, kirpiklerin çoğunda kızarıklık ve kaşıntıdır. Bu nedenle, böyle bir zarara maruz kalmamak için, kloramfenikol ve uygulaması için son derece dikkatli seçimler yapmalısınız.
2. Kirpik Lifting Yaptıranları Ne Zaman Zarara Maruz Kalabilir?

3. İşlem Sonrası Zarar Gören 5 Madde

1. Paragraf

Ortalama bir işlem sonrası zarar gören 5 maddeden bahsediyorsak, öncelik olarak, güvenlik sistemlerii saymak gerekir. Bunlar, işlemlerin sıradan kötü niyetli saldırılara karşı korunması yoluyla, şirketler ve kişisel bilgileri korumak için oluşturulmuştur. Güvenlik sistemleri, engellenen tüm kötü amaçlı etkinler tarafından hasar görme riskine karşı önlem almanın en iyi yoludur.

2. Paragraf

Veri tabanı, ikinci olarak, işlemler sırasında hasar görebilir. Çoğu veritabanı, işlemlerin başarıyla gerçekleşmesi için ideal olan yapıya ve verilere sahip olmalıdır. Ancak, herhangi bir aksilik durumunda veri kaybına uğrayan bir işlem olabilir. Bu durumda, veri tabanının yeniden oluşturulması veya başka bir veri tabanına geçiş yapmak gerekebiliyor. Ayrıca,

 • Uzaktan Erişim
 • Elektronik İşlemler
 • Kurumsal Uygulamalar
 • İletişim Sistemleri
 • Güvenlik Duvarları

gibi sistemler de işlem sonrasında hasar görebilir.

4. Kirpik Lifting Uygulayanlara Dikkat!

Kirpiklifting uygulama öncesinde öncelikle dikkat edilmesi gerekenler vardır:

 • Müşterinin kirpiklere ne kadar süreyle sürüklemeli lifting yapılacağını anlamak.
 • Kimi zaman bu uygulama için özel ajan kullanılabilir, özel kirpiklerin yapısına göre.
 • Kliniğinizdeki uzman müşterinin operasyonun kendisi üzerine kendini nasıl hazırlaması gerektiğini anlamasını sağlamalıdır.
 • Lifting denemesinin müşterinin kirpiklerine ciddi hasarlar olup olmayacağını değerlendirmek.

Bir çok kişinin kirpiklerini uzun süre boyunca sürüklemeli olarak liftt edebilildiğinden emin olmak gerekir. Fizyolojik sebeplerden dolayı, müşterileri problemleri olmadan uygulama yapmaya izin vermenin, gözlerinin çevresi üzerinde kızarıklık veya hasar oluşmamasını sağladığından emin olmak önemlidir. Profesyonel kirpiklifçiler, kullanılan ürünleri anlamak ve müşterinin fiziksel girişiminden kaçınması için gerekli önlemleri almak gerektiği anlamalıdır.

Konu Özeti

Kirpik liftingi yaptırmak birçok kadının tercih ettiği bir yöntem olabilir, ancak unutulmaması gereken 5 muhtemel zarar maddesinden haberdar olmak ve farkında olmak gerekiyor. Uygulamadan önce bir dermatoğoza danışmak, kirpik lifting sonrası bakım ürünlerinin dikkatli kullanılması ve düzenli kontroller yapmak kirpik liftingi için tavsiye edilir. Görsel olarak istedikleriniz için, hangi seçeneğin göz önünde bulunması gereken riskleri önlemek için doğru olduğundan emin oluluğu en doğru yöntemdir.

Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 0 Ortalama Oy: 0]

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir