Kraven the Hunter Film Konusu | Oyuncuları | Netflix
0 (0)

Bir kahramanın kötüye kullanılan gücünü göğsünü gere gere nasıl kullanarak kendisine hükmettiğini göreceğiniz ‘Kraven the Hunter’ filminin Netflix’te değişen tüm konusu, oyuncuları, ve oynanacak sahneler hakkında tüm detaylar burada! Kilic alın, ateşli silahlar hazırlayın ve çok sevdiğimiz Marvel evreninde yaşıyor olmasıyla harikulade kahramanın macerasına başlamaya hazır olun!
Kraven the Hunter Film Konusu | Oyuncuları | Netflix

1. Kraven the Hunter’dan Tanıyalım: Filmin Konusu

Kraven the Hunter, Marvel Comics evreninde kurgusal savaşçı olan Sergei Kravinoff’u canlandıran tehlikeli bir kötü karakterdir. Gren diğer kötü karakterlerle, geniş hareket alanı sayesinde aksiyon dolu bir film olarak izleyicileri ekrandan bağımlı hale getiriyor.

Konu

 • Sergei Kravinoff’un, “Kraven The Hunter” olarak adlandırılan tamamen gerçekçi bir kötü karakter olarak canlandırılması.
 • Kraven, daha şeytani arzularını temel alarak, insanları arkasından sürükleyerek kötülüklerine müjdeleyen bir kötü karakter oluyor.

Kraven, Marvel Comics evreninde başından beri diğer kötü karakterlerin üstünde bir figür olarak görülmüştür. Benzer şeytanilik ile beslenen suçlu kötü karakterler arasındaki rekabeti yeniden romanının seyrine taşıyarak arka planın oluşturulmasını sağlıyor.

Kraven, gücü, çevikliği ve kudretini kullanarak, herkesi korkutmaya çalışan bir canavar olarak ortaya çıkıyor. Düzinelerce kötülüğünü gerçekleştirir; umutsuzluk, dehşet, korku ve panik verir. Ayrıca, zayıf olan herkese zorla saldırarak, şiddete dayanamayanları tehdit etmektedir.

Film, kahramanımızın daha sonra Kravinoff’un çılgınca ve acımasız bir amaca doğru bir seferi için bir yolculuğa çıkmasını konu alıyor. Yolculuk (ki genellikle tehlikeli maceralarla dolu), bir sofuluk arzusunun meyvelerini toplamak için bir kurtarma girişiminin içine yerleşiyor.

1. Kraven the Hunter'dan Tanıyalım: Filmin Konusu

2. Kraven the Hunter’da Hangi Oyuncular Var?

Spider-Man’un gelmiş geçmiş en tehlikeli düşmanlarından biri, Kraven, Hunter olarak bilinir. Bu karakter, artık ünlü bir filmde rol alıyor. Aşağıda filmdeki oyuncuların bir listesi bulunmaktadır.

 • O’Shea Jackson Jr. as Kraven The Hunter
 • Alfred Molina as Doctor Octopus
 • Rebecca Hall as V. A. Vandam
 • Hemky Madera as Fancy Dan
 • Antonio Banderas as Green Goblin
 • Jamie Foxx as Electro

Bu 2021 yılında vizyona girecek filmin yönetmen koltuğunda J. C. Chandor oturmaktadır. Başrollerde ise hem Oscar ödüllü bir oyuncu olan hem de aktör, şarkıcı Jamie Foxx’u görmek mümkündür. Rebecca Hall, O’Shea Jackson Jr., Alfred Molina, Hemky Madera ve Antonio Banderas da yönetmen kurulu tarafından seçilmişlerdir.

Rebecca Hall, 2004 yılında Brüksel’de katıldığı “The Prestige” filmindeki rolüyle, “BAFTA En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” ünvanını kazanmıştır. O’Shea Jackson Jr., bir hip-hop şarkıcısı ve aktör olarak bilinmektedir ve “Straight Outta Compton” filminde Dr. Dre’yi canlandırmıştır.

Güçlü bir ekibi oluşturmak için Alfred Molina ekledi. Oscar ödüllü en iyi yardımcı erkek oyuncu olarak adlandırılan Molina, Doctor Octopus karakterini canlandırmaktadır. Aynı zamanda bu büyük ekip, Hemky Madera ve Antonio Banderas gibi iki ünlü oyuncuyla taçlandırılmıştır.

Kraven the Hunter’da bulunan bu yıldızlar, elektrikli enerjiyi kullanan kötü karakter olan Electro, Green Goblin ve Fancy Dan’in canlandırılması için mükemmel bir ekip oluşturmaktadır. Şimdiye kadar her birinin, filmde kendine özgü bir karakteri canlandırma yeteneğini gösterdiğini görmek için sabırsızlanıyoruz.
2. Kraven the Hunter'da Hangi Oyuncular Var?

3. Netflix’te Yer Alan ‘Kraven the Hunter’ı Kaçırmayın!

Marvel kahramanlarından biri olan Kraven The Hunter artık Netflix’te ve sizi bekliyor! Sıradan bir katil değil; onların arasından en tanınmış ve vahşi ile ünlü olanı. Bu yüzden sizin de ayaklarınızı serin suda rahatlatmanız gerekiyor ve baştan çıkarmayı kaçırmanız için mükemmel bir fırsat var.

Kraven the Hunter, Marvel evreni için klasik bir karakterdir. Güç, merak ve cesaret yüklü bir canavardır ve yıllar boyunca çok sayıda Stan Lee tarafından yazılan yazıya konu olmuştur.

Netflix, yakın zamana kadar çok kalabalıktı. Ancak, Kraven The Hunter’ın eklenmesinden sonra Marvel severler için bir seçenek daha var. Kraven The Hunter, her Marvel severin hafızasında güzel bir iz bırakacak cesur, ürkütücü ve heyecan verici bir Marvel kahramanı.

Hikayeyi her anlamdan tamamlamak için Netflix, ünlü şövalye Stephen Surjik’i yönetmen olarak seçti. Onunla birlikte başarılı aktör Richard White da canlandıracak. Kraven The Hunter’ın başrolünü onlar oynayacak.

 • Gelebilecek maceraların hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
 • Heyecan verici dünyasının keyfini çıkarın.
 • Diyalogların, mükemmel kamera çekimlerinin ve akıcı sahnelerin tadını çıkarın.
 • Mükemmel bir şov ve muhteşem hikayenin yanı sıra başrol oyuncularının yeteneklerine hayran kalın.
 • Kraven The Hunter ile aksiyonun taşı masaya kurulmasını bekleyin!

Kraven The Hunter’ı geçmeyin, çünkü bu ekstra Marvel heyecanı kaçırmaya değmez.

3. Netflix'te Yer Alan 'Kraven the Hunter'ı Kaçırmayın!

4. ‘Kraven the Hunter’la Süper Kahramanların Dünyasını Keşfedin!

Kraven the Hunter, Marvel’nın en bilinen süper kahramanlarından birisidir. Usta bir fare avcısı olan ve kılıçlar ve ok kullanarak düşmanlarını korkutmasıyla ün salmış Sergei Kravinoff, dünyayı kötü kahramanlardan kurtarmak için güçlerini kullanmaktadır.

Kraven, görünüşünün aksine, Marvel dünyasının can sıkıcı kötülerinden biridir. Kötü ilk Super Villain olan ve dünyayı kurtarmak için tehdit anında üçlü çizgileri arasındaki körükle savaşan Green Goblin’in çevresindeki tarikatın bir üyesidir. Kendisi gibi ünlü Marvel süper kahramanları arasında artık birçok tipler vardır ve Kraven onlardan bazıları arasındadır.

Kraven’ın, dünyaya barışı yeniden getirmek için süper kahramanlardan biri olma potansiyeli vardır. Görevi, kötü kahramanların cesaretlerini kırmak ve onların suç planları hakkında tehdit oluşturmaktır. Bunu yaparken, ilahi dayanıklılık ve keskin gözüyle kişilik arasındaki dengeyi muhafaza etme yeteneğine sahibdir: hem zalim bir hareket yapan hem de zalimleri onun gücünü kullanarak savuşturan.

Kraven’ın Süper Kahraman Gücü Özellikleri:

 • Güçlü, deneyimli silah arkadaşı
 • İlahi kuvvetli beyin gücü
 • Yüksek çeviklik ve dayanıklılık
 • Göz alıcı strateji becerileri
 • Düşmanlarının cesaretini kırmak için ortaya çıkan korkutucu görünüş

Kraven the Hunter, dünyayı her zaman hileyen Marvel süper kahramanları arasında en çok korkutucu ve efsanevi karakterlerden biri olarak kabul edilir. Onu dünyayı tek bir tehdit olarak gören diğer süper kahramanlarla karşılaştırıdığınızda, kendisiyle savaşmayı tercih eden birinin olmayacağını anlayacaksınız. Eğer sahipleri kahramanlardan övsünü almak istiyorsanız, bunu yapmak için gücünü keşfetmeye ve dünyayı keşfetmeye başlayın!

Merak Edilen Sorular

Q: Ne zamanki Kraven the Hunter filmleri çıkmaya hoş geldi?
A: Kraven the Hunter filmleri 2020 yılı Kasım ayında Netflix’de yayınlanmaya başladı.

Q: Oyuncu seçimleri kimler tarafından yapıldı?
A: Oyuncu seçimleri, filmin yönetmeni Andy Serkis tarafından yapıldı.

Q: Film konusu hakkında bize ne anlatıyor?
A: Kraven the Hunter karakteri, maceraperest bir avcıyı canlandıran Marvel Comics hayranlarının tanıdığı bir karakter. Filme göre, avcı, Peter Parker’ın tanrısal güçleri kullanıp Çarliston’un karşı koyamayacağı çirkin bir hayvan olarak peşinden gitti.

Q: Film kahramanımızın başından geçenleri kim oynuyor?
A: Kraven the Hunter karakterini, Marvel evreninde şöhretini artırmaya giden başarılı bir film stüdyosu olan Sony tarafından desteklenen ünlü aktör J. K. Simmons yorumladı.

Kraven the Hunter, Marvel sinema dünyasının son harikalarından biri olarak hayran kitlesinin hitap ettiği ve hayal edildiği kadar şaşırtıcı olmayan, ancak değerli bir film olarak karşımıza çıkıyor. Bekleyeceğimiz hareketli senaryosu, iyi oyunculuğu ve derinlikleri ile göz dolduracak ve herkesin listesinde sabırsızca beklediği bir film olmayı başarıyor. Böylesi harika bir filmi kaçırmamak için elinizi çabuk tutun, çünkü Kraven the Hunter sizi asla üzmeyecek.

Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 0 Ortalama Oy: 0]

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir