No More Room in Hell Sistem Gereksinimleri
0 (0)

Karanlık ve korkunç bir zombi apokalipsinin etkisi altında, tüm dünya bir kabus gibi düşmüş durumda. Tek umudunuz No More Room in Hell’deki maceraya atlamak. Hayatta kalma, hikayenizi oluşturma ve tüm çöküşü durdurma vaktiniz geldi. Ancak, No More Room in Hell oynayabilmeniz için ilk olarak donanım gereksinimlerini karşılamanız gerekiyor. Bu yazıda, No More Room in Hell sistem gereksinimlerini karşılamanın yollarını inceleyeceğiz ve zombi apokalipsisinden nasıl kurtulacağınızı öğreneceğiz.
No More Room in Hell Sistem Gereksinimleri

1. Ne Kadar Depolama Alanına İhtiyacınız Var?

Hesaplarımızda saklanması gereken dosyaların sayısı her geçen gün artıyor. Şimdiye kadar uygulayarak edindiğimiz her bilgi ve tecrübe dosyalar olarak depolama alanına ihtiyaç duyuyoruz. İlk olarak, sabit diskinizdeki kullanılabilir depolama alanını hesaplayarak basit hesaplamalar yapın.

Kullanılabilir alanı tanımladıktan sonra, kaydettiğiniz materyallere bağlı olarak ek alana ihtiyaç duyup duymayacağınızı belirleyebilirsiniz. İlgili alanların içinde yaşantımıza en çok etki eden durumların bulunduğunu unutmayalım;

 • Film ve televizyondaki görüntülerin,
 • Müzik veya podcastlerin,
 • Resim ve videoların
 • Belgelerin
 • Oyunların
 • Yazılımların ve uygulamaların

Tüm bunlar kullanılabilir alanı sarsacak bazı önemli sekmelerdir. Başka durumlar, çalışma ortamımızın iş dosyalarını saklamak için özel olarak ek bir depolama alanına sahip olmamızın gerekip gerekmediğidir. İş çevremizdeki diğer kullanıcılar için birden fazla depolama alanına ihtiyacımız olabilir.
1. Ne Kadar Depolama Alanına İhtiyacınız Var?

2. No More Room in Hell İçin Gerekenler

Müthiş bir Zombies oyunu: No More Room In Hell, bu ücretsiz mod oyununu nasıl oynayabileceğinizi sizlere aktaralım. İlk önce :

 • Public Server veya Özel Server
 • Source SDK veya Source SDK 2013 Base
 • Steam hesabı yada ücretsiz Steam hesabı
 • Hamachi, Evolve veya Alışveriş Bakkalı
 • İnternet

Eğer sahip olmadığınız herhangi bir silah, herhangi bir zırh veya bir çöp araba ise, Team Fortress 2 ve Left 4 Dead 2 sunucularından herkesle birlikte sipariş vermek kaydı ile onları özelleştirmek için basit komutları kullanabilirsiniz. Dövüşlerin panik ve çabalar içinde olduğu bir çivilendirilmiş komut dosyası ile scriptler, No More Room In Hell’in kontrol paneline ve masaüstü teknolojilerine esaslı olarak yerleştirilir.

2. No More Room in Hell İçin Gerekenler

3. Oyunu Çalıştırmak için Gereken En Düşük Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimlerinin önemi oyun oynayabilmek için önemli bir parçayı temsil eder. Oyununuzu, tasarımı, hatta görüntülerini iyi bir şekilde çalıştırmak için en az minimum gereksinimleri karşılamanız gerekir.

Minimum sistem gereksinimleri arasında olması gerekenler:

 • Islemci:En az olan, işlemci çekirdeğinin tipi ve hızıdır. Bu istemci güncel bir çekirdek olmalı ve 1GHz hızına sahip olmalı.
 • Bellek (RAM):En azından 1 GB bellek. Oyunu en iyi şekilde oynayabilmek için 4 GB RAM’e sahip olmanız tavsiye edilir.
 • Grafik Kartı:En düşük sistem gereksinimi olan ve Vista ve XP için desteklenen, en az 256MB (şiddetsiz modda) bellek ve DirectX 9.0 desteği sunan bir grafik kartı ve sürücüsü.

Gelişmiş sistem gereksinimleri arasında bulunması gerekenler ise minimum sistem gereksinimlerine benzer şeylerdir. Bunun yanı sıra, tüm ek görsel fonksiyon ve oyun modları için en az 4 GB RAM’e sahip olmanız ve 2 GHz hızındaki işlemciye sahip bir güncel çekirdek, DirectX 10 desteği sunan yüksek performanslı bir Laptop veya masaüstü grafik kartı tercih etmeniz önerilir.

4. Minimum Sistem Gereksinimlerinin Üstünde Nasıl Performans Kazanırsınız?

Özellikle 3D oyunlar ve çok işlemci yoğun programlarda minimum sistem gereksinimlerini karşılamak yeterli olmayabilir. Ancak donanımınıza mümkün olduğunca fazla bilgi edinip, performansını arttırmak ve oyunlarda daha iyi deneyim yaşamak için bir çok farklı strateji uygulayabilirsiniz.

 • Detaylı donanım tespiti yapmak: Donanım özelliklerini tanımlamanız ve gereksinimlerini tam olarak anlamanız gerekiyor. Bu, kaynaklarınızı doğru yönlendirmeyi ve performansı en fazla arttırma şeklini belirlemenizi sağlayacaktır.
 • Sistemi Güncelleştirme: İşlemci ve ekran kartınıza uyumlu, yüksek performanslı medya sürücüler, donanım sürücüleri ve diğer sistem güncellemeleri yüklemek için sisteminizi sık sık kontrol etmeli ve güncellemeleri zamanında yüklemelisiniz.
 • Gereksiz yükleri kaldırmak: Gereksiz yükleri kaldırarak RAM’inize ve disk alanınıza daha fazla alan açabilirsiniz. Böylece, çekirdek bileşenlerinizin ve diğer sistem kaynaklarınızın iş yükünü biraz azalt should da yüksek performans ve daha az gecikmeler için kullanılabilir.
 • Masaüstünü ayarlama Sistem performanslarını ve gecikmeyi azaltmak için, masaüstünüzü varsayılan ayarlardan uzaklaştırarak özelleştirebilirsiniz.

Doğru araçları, teknolojileri ve bileşenleri kullanarak, sistem gereksinimlerinin üstünde performans kazanacaksınız. Özellikle yeni bir sistem satın alırken dikkat etmeniz gereken özellikler ve minimum gereksinimler, deneyiminizi arttırmak için en iyi stratejileri uygulamak için ideal bir temel oluşturacaktır.

Konu Özeti

No More Room in Hell, dayanıklı oyuncuların zorlu görevleri nasıl yerine getireceklerini bildiren ücretsiz bir aksiyon-macera video oyunu. Önceki hayatta kalma deneyimlerinizden bir adım ilerisine taşıyarak yeni görevler ve tehlikeler için hazır olun. Güçlü gereksinimleri, amacınıza ulaşmanızı sağlayacak ve çoğu hayatta kalma oyununa benzemeyecek bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlayacak. Özellikle Sağlık, Zorluk Ayarlama, Birlikler ve daha fazla özellik oyunculara derin bir oyun deneyimi sunacak. No More Room in Hell’in taşınır öngörüsüne bir kez daha açıkçası… Hayatta kalmanın en kötü macerası başlamak üzere!

Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 0 Ortalama Oy: 0]

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir