NuCypher Coin Yorum – Nu Coin Nedir?
5 (1)

NuCypher Coin Nedir? NU Coin Yorum. NuCypher Coin Grafik. NuCypher Coin Analiz gibi bütün ilgileri alt kısımda detaylı şekilde bulabilirsiniz. NuCypher Coin hakkında sitemize yorum yapabilirsiniz.

itibari ile fiyatı değerinde işlem gören günlük hacim olarak değişim yüzdesi dir.

NuCypHer Coin Nedir?

Nucypher Coin gizli anahtar yönetimi ve dinamik erişim kontrolü için erişilebilir, sezgisel ve genişletilebilir kriptografik çalışma zamanları sunan merkezi olmayan bir ağ dır.

  • Veri sahibi Alice, verileri kendi açık anahtarıyla şifreler ve IPFS, Swarm, S3 veya başka herhangi bir depolama katmanına yükler. Geçerli alıcılara erişim yetkisi vermek için yeniden şifreleme anahtarları oluşturur ve NuCypher ağına yükler.
  • Bir madenci olan Ursula, yeniden şifreleme anahtarlarını alır ve ücret ödemeleri ve blok ödülleri karşılığında verileri yeniden anahtarlamaya hazırdır. Ursula ve depolama katmanı, Alice’in düz metin verilerine asla erişemez.
  • Bir veri alıcısı olan Bob, NuCypher ağına bir erişim isteği gönderir. Geçerli bir yeniden şifreleme anahtarı varsa, veriler kendi genel anahtarına yeniden anahtarlanır ve özel anahtarıyla şifreyi çözebilir.

Nucypher Coin ağ başlangıcında, ilk arz 1 milyar NU‘dur. Toplam arz ~ 3.89 milyar NU‘dur ve bunun 2.89 milyarı Staking Economics belgesine göre Stakers’a enflasyon ödülü olarak dağıtılır. İlk 1 milyar NU arzı 5 yıllık bir süre içinde serbest bırakılır.

Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 1 Ortalama Oy: 5]

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.