Popüler Anime “One Piece” Netflix Dizisi Oluyor!; Peki Neden Asyalı Oyuncu Oynatmadılar?! – Asayiş Gazetesi
0 (0)


One Piece efsanesini dizi olarak izleyecekler çok büyük hayranlıkla bu durumu bekliyorlardı. Lakin yayınlanan resmi fragmana bakıldığı zaman Oyuncuların çoğunun Asyalı olmadığı ve aslında Anime karakterlerinin tasarımından daha farklı olduğu gözlemlenmekte. Karakterlerin giysileri, hareketleri ve sözleri onu çağrıştırıyor lakin bir Anime dizisinde olmazsa, olmaz benzerlik olmalıydı. Hikaye tabi ki Anime de işlenenden biraz daha farklı işlenebilir ve senaryoda dahi değişiklik olabilir ama karakterlerin ana yapısı böyle bozulunca pekte Anime izlerken alınan tada yaklaşmamaktadır.

İnsanların fragmanın ardından yaptığı eleştiriler sonrasında dünyada da buna benzer çok fazla eleştiri yapılmaya başlandı. Netflix artık fragmanı paylaşmışsa o dizinin ilk sezonunun çekimi bitti demektir lakin bu eleştirileri okuduktan sonra diziyi izleyenlerinde ön yargısını kırabilecek bir kalitede mi? olacak, yoksa bir efsane daha mı baltalanmaya çalışılmış göreceğiz.

ONE PİECE NETFLİX DİZİSİ OLUYOR AMA ANİME SEVERLER ASYALI OYUNCU OLMADAN DİZİ HARCANACAK DİYOR! NEDEN OYNATMIYORSUNUZ?!

One Piece, dünyanın en popüler Anime dizilerinden biridir ve hayranları tarafından büyük bir ilgi görür. Bu efsanevi Anime dizisi, şimdi de Netflix’te çekilecek bir dizi haline geliyor ve bu durum, hayranlar arasında büyük bir heyecan yaratmıştı. Yayınlanan resmi fragman, hayranlar arasında karışık duygular yarattı. Fragmanda yer alan karakterlerin tasarımları, Anime dizisindeki karakterlere belirgin bir benzerlik taşımamaktadır. Karakterlerin giysileri, hareketleri ve sözleri, One Piece’in atmosferini yansıtsa da, Anime dizisindeki karakterlerin ana yapısı bozulmuştur.

Karakter tasarımlarındaki farklılıklar, birçok hayran tarafından eleştirilmiştir. Bir Anime dizisinde karakterlerin tasarımlarının, Anime dünyasının kanunlarına uygun olarak yapılması beklenir. Bu nedenle, yapılan değişikliklerin hayranların beklentilerini karşılamadığı düşünülmektedir. Fragmanın yayınlanmasının ardından dünya genelinde de benzer eleştiriler yapılmaya başlandı. Netflix, fragmanın yayınlanmasıyla birlikte dizinin ilk sezonunun çekimlerinin tamamlandığını duyurdu. Ancak, hayranların eleştirileri, dizinin kalitesiyle ilgili önemli soru işaretleri oluşturuyor.

Hayranların eleştirileri, dizinin izleyicileri üzerinde önemli bir etki yaratmış olabilir. Dizinin kalitesinin, hayranların beklentilerini karşılayacak bir seviyede olması gerekmektedir. Aksi takdirde, bir efsane daha baltalanmış olabilir. One Piece efsanesinin Netflix’te dizi olarak yayınlanacak olması, hayranlar arasında büyük bir heyecan yarattı. Ancak, yayınlanan resmi fragman, hayranlar arasında karışık duygular yarattı ve karakter tasarımlarındaki farklılıklar eleştirilere neden oldu. Dizinin kalitesi, hayranların beklentilerini karşılayacak bir seviyede olmalıdır.

JAPONLARI GEÇTİK ASYALILAR OLMADAN ANİME NE KADAR OLUR? ONE PİECE NETFLİX DİZİ UYARLAMASI FRAGMANI;

 

Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 0 Ortalama Oy: 0]

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir