Riot Games İsim Değiştirme Nasıl Yapılır? 2023
5 (1)

 Riot Games, çevrimiçi oyunlar için önde gelen bir e-spor devidir. Bu küresel marka, en çok Ocak 2021’de League of Legends’ın 10. yıldönümü sırasında yaptığı Dünya Çapında değişimi ile dikkat çekti. Oyun şirketi, insanların oyunlara, lige ve hatta isimlerine katılmayı sağlamak için adını ”Riot Games” olarak değiştirdi. Ortada böyle bir hareket varken, merak eden oyuncular, “Riot Games İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?” diye sormaya başladı.

Riot Games İsim Değiştirme Nasıl Yapılır?

Riot Games’in dünya çapındaki ad değişikliği birçok oyuncu için korkutucu gözükebilir, ancak kullanıcı arayüzü oldukça hafif ve kolaydır. Oyuncular, bilgisayar veya cep telefonu aracılığıyla isimlerini değiştirebilir.

Riot Games İsim Değiştirme Rehberi:

  • Bir web tarayıcısı açın ve Riot Games web sitesine git.
  • Login olarak sizin Riot Games hesabınıza giriş yapın.
  • Kendi isminizi ve muhtemel değişecek isminizi kontrol edin.
  • Mevcut ismini silin ve yeni ismi yazın.
  • Değişiklikleri onaylayın ve ödeme yapmayı unutmayın.

Riot Games İsim Değiştirmek İçin Ne Gerekli?

Riot Games ismi değiştirmek isteyen herkes, hesabında yeterli para olması durumunda isim değişikliği yapabilir. Oyuncular, oyun hesabına istedikleri isimleri belirleyebilirler ancak geçerli bir posta adresi onayladıklarından emin olmak gerekir. Herhangi bir isim değişikliği dakikalar içinde etkili olacaktır. Riot Games isim değiştirmek için ödeme yapmak zorunda olanlar, mevcut isimlerini 7 günden daha fazla süreyle değiştiremez.

Riot Games Nasıl İsim Değiştirilir?

Riot Games isim değiştirmek isteyen oyuncular, öncelikle Riot Games sitesine bağlanmalı ve hesaplarının kayıtlı olduğunu doğrulamalıdır. Ardından kullanıcı arayüzüne giriş yaparak var olan ismlerini kontrol etmeleri gerekmektedir. Her isim değişikliği için Riot Games sitesinde, geçerli bir posta adresi kullanmayı da onaylamalıdır. Oyuncular, bunları sağladıktan sonra isim değişikliği işlemini gerçekleştirebilir.

Riot Games, oyuncuların isimlerini değiştirmek istediklerinde onların bu düşüncesine destek vermektedir. Oyuncular, kendi isimlerini değiştirmek için geçerli bir posta adresi kullanmalı ve hesaplarında yeterli miktarda para bulunması gerekmektedir. Oyuncular, bu koşulları karşıladıklarında isim değişikliği işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilirler.

Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 1 Ortalama Oy: 5]

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir