Samsung Akıllı Yüzük ve Akıllı Gözlük Geliyor! İşte Ayrıntılar – Asayiş Gazetesi
0 (0)
Haber albümü için resme tıklayın

Galaxy markalı bir akıllı yüzüğün ortaya çıkacağına dair görseller yıllarca süren ve bu yüzyılın başında Samsung, “Galaxy Ring” ticari markasını aldığında yeniden ortaya çıktı. Kuruluş yüzük parçalarını giyilebilir akıllı cihazlar kategorilerini içeren bu marka için yaptığı başvuru onaylandı.

YÜZÜĞÜN ÖZELLİKLERİ HENÜZ BELİRSİZ

Akıllı yüzüğün nasıl bir cihaz olacağı henüz netleşmedi. Ancak patent kullanımını, cihazın parmakla takılacağını ve sağlık kontrolünü ölçebileceğini görebilir. Yüzük, özellikle kalp atış hızı izleme gibi yaşamsal kullanımın ölçümleri için kullanımı.

SAMSUNG GALAXY GLASSES İÇİN DE BAŞVURU YAPTI

Samsung, akıllı yüzük yanı sıra sanal gerçeklik Gözlük Galaxy Gözlük için de başvuruda bulundu. Ancak henüz başvurunun onaylanmadığı belirtiliyor. Galaxy Glass markası, sanal gerçeklik başlığı kategorilerini kapsıyor.

GALAXY GLASSES HAKKINDA HERHANGİ BİR DETAY YOK

Samsung’un Galaxy Gözlük tasarımı, bir ürün için değil, bir marka için yapıldı. Bu nedenle, sanal/artırılmış gerçeklik gözlükleri bu marka altında sürülecek. Ancak, sözde güneş gözlükleriyle ilgili henüz bir detay yok.

SERİ ÜRETİM KARARI HENÜZ VERİLMEDİ

Samsung’un akıllı yüzük ve sanal gerçeklik Saati için yaptığı başvurular, şirketin ilerleyen zamanlarında bu cihazların piyasaya sürülmeyi planladığını gösteriyor. Ancak, henüz seri üretime geçilmeyeceği konusunda bir karar verilmedi.Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 0 Ortalama Oy: 0]

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir