Sony WF-1000XM5 Kablosuz Kulaklık Sızdırıldı
0 (0)

Sony müzik severleri tamamen yeni bir müzik deneyimi için hazırlanıyor! WF-1000XM5 kablosuz kulaklık, Sony teknolojisinin sunduğu kusursuz kulaklık tecrübesini bir önceki nesil WF-1000XM3 kulaklık gibi sunuyor. WF-1000XM5, gizlilik, robustluk, konfor ve ses niteliği açısından optimize edilmiştir. Son teknoloji 3. nesil kablosuz ve aktif gürültü azaltma teknolojisi, sürücülerinden gelen mükemmel sesi sayesinde, müziklerinizi, dizi ve filmlerinizi, podcastlerinizi ve çevrimiçi canlı yayınlarınızı hiçbir şeye benzemedik bir şekilde tecrübe etmenin keyfini yaşayabileceksiniz. Çok yakında satışa sunulacak olan WF-1000XM5 ile Sony, eksiksiz bir kulaklık tecrübesi sunacak.

Sony’nin en son teknolojiyi arayanlar için WF-1000XM5 kablosuz kulaklığının sızdırılışı sizi sevindirecek! Özellikleri, konforu ve sesini incelemek için hemen devam edin!
Sony WF-1000XM5 Kablosuz Kulaklık Sızdırıldı

1. Sony Markasının Sızdırılan Güçlü Kablosuz Kulaklığı: WF-1000XM5

WF-1000XM5, Sony’nin kablosuz en iyisi olmaya aday bir akıllı kulaklık çeşididir. ARKS İçerik Sunucusundan önce sızdırılan bu cihaz, bazıları tarafından akıllı kulaklık sektöründe bir devrim olarak nitelendirilir. Bakalım bu kulaklık ne ile karşımıza çıkacak?

1. Ses Performansı: Kısa bir süre önce sızdırılan kulaklık, arkasında iki adet dinamik motoru ve iki adet balanslandırılmış hareketli bobin bulundurmaktadır. Yüksek performanslı sürücü çiftleri, ses üzerinde çoklu frekans aralığını desteklemekte ve premium ses kalitesi sunmaktadır. Her konuda özelleştirilebilir bir ses ayarına sahiptir.

2. Karbon Diyoksit İzoleli Mikrofon: Sony’nin özel karbon diyoksit ile izoleli mikrofon, arka arkaya gelen cümleleri önceliklerve sizin sesinizi diğer seslerden baskın kılar. Bu, ses toplama gücünü artırırken, dış seslerin karışmamasına ve bulanık olmamasına da imkan tanımaktadır.

3. Kapalı Dizin Teknolojisi: Kapalı dizin teknolojisi, sürücülerin sese olan duyarlılığını arttıran bir teknoloji. Sonuç olarak,şiddetli seslerin ortaya çıkmasını önlediği gibi, düşük sesleri bile rahatça duyabileceğinizi kesinlikle söyleyebiliriz.

4. Akıllı Zeytin Teknolojisi: Cihazda bulunan bu teknoloji sayesinde,dizüstü bilgisayar ve cep telefonu ile dijital müziği çalabiliyorsunuz. İçerdiği USB-C bağlantısı ile hem verimli hem de kablosuz olarak kullanabiliyorsunuz.

5. Diğer Özellikler:

  • Kablosuz Sony Şarj Desteği ile maksimum çalma süresiyle şarj edebilme imkanı
  • Bluetooth 5.0 ve NFC ile kolay eşleştirme
  • Google ve Amazon ekosistemleri ile kontrol edilebilmesi

Bu özelliklerin hepsiyle, Sony’ye göz kırpan WF-1000XM5, önümüzdeki zamanda iyi bir güncelleme olacağı düşünülmektedir.

1. Sony Markasının Sızdırılan Güçlü Kablosuz Kulaklığı: WF-1000XM5

2. Sızdırıldıktan Sonra WF-1000XM5 Kulaklığının Özellikleri

En sevdiğin müziği yüksek ses kalitesi ve bozulmayan net ses ile dinlemek için her insanın düşünülen Sony WF-1000XM5 kulaklıkları, samsung ve diğer şirketlerinden daha iyi bir ses kalitesini sunar. Sony’nin yeni başyapıtı, dinleyiciler için mükemmel bir seçim.
Kulaklıkların çevre dostu ve taşınabilir mikrofonu: WF-1000XM5 kulaklıklarına karşı gelemeyeceğiniz yeni nesil bir hafif kulaklık modeli olarak sunulmaktadır. 25 g ağırlığındaki kulaklıklar, tercih edildiğinde mikrofonlu kulaklıklarla kolayca taşınabilmektedir. Takmaya, kesmeye veya gürültüye karşı hassasiyet sunan taşınabilir mikrofonlar, her konuşma ihtiyacınıza veya konferans arama için kablosuz olarak da kullanılabilir.

Bluetooth 5.0 ve kablosuz kulaklıklarla ses aktarımı: Kablosuz kulaklığın çalma süresini arttırmak için geliştirilmiş gelişmiş bir teknoloji olan Bluetooth 5.0 ile kablosuz olarak ses aktarılır. Sony’nin WF-1000XM5 kulaklıkları, dünyanın dört bir yanından kablosuz olarak şarkılarınızı ve filmlerinizi kesintisiz bir sesle almaya devam edebilir.

Ses kalitesi için gelişmiş ses teknolojisi: WF-1000XM5 kulaklıklar kristal berraklığındaki ses için, son derece kapsamlı bir ses kalitesi elde edebilmek amacıyla Sony’nin gelişmiş ses teknolojisini kullanır. Kablosuz Bluetooth ses aktarımıyla ortaya çıkan parazitleri en aza indirmeyi sağlayan Advanced Adaptive Sound Control, yüksek kaliteli sesleri dinliyor ya da müzik dinlerken yolculuğu keyifli bir şekilde mümkün kılar. Bu kulaklıkları kullanarak, açıkça ayrıntıları duyabileceğiniz her gerçek zamanlı bir ses sağlayabilirsiniz.

Kulaklıklardaki ısınma özelliği: Kulaklıklar ısınmaktan ziyade, aşağıda belirtilen özellikleri onları en sevdiğiniz şarkıyı dinlemeden önce rahatlıkla kullanmanıza olanak sağlar: Takılı izolasyonu, gerçek zamanlı ses ya da müzik, uyarı seviyesi ve arka plan sesleri için izolasyon oluşturur. Kulaklıkların içindeki sıcaklığın kolayca regüle edilmesi, tamamen rahat bir konuma getirebilirsiniz.

Kulaklıkların Bluetooth özellikleri: Bluetooth 5.0 teknolojisiyle WF-1000XM5 kulaklıklar çok sayıda cihaz ile uyumludur. Kablosuz ses aktarımı için sorunsuz ve gürültüsüz bir ortam oluşturan teknoloji, cihaz bağlantılarını güvenle ve kesintisiz bir şekilde sağlar. Kulaklıklar aynı anda iki cihazı destekleyebilir ve Speaker Add ile seyir esnasında kulaklıklar arasındaki ses aktarımını sağlayabilir.

2. Sızdırıldıktan Sonra WF-1000XM5 Kulaklığının Özellikleri

3. Cephesindeki Olağanüstü Özellikleriyle Sony WF-1000XM5

Wireless Dust Freedom

Sony WF-1000XM5 sessiz ve çevresel olarak kontrol edilebilir. Özellikle, bu dizüstü kulaklıklar toz veya toz, ter veya su girişini etkili bir şekilde kontrol eder. Kullanıcılar, bu mütevazı kulaklıklar üzerinde ne kadar konforlu olduklarını hisseder.

6-Katmanda Kapalı Yürüme

Sony WF-1000XM5, müzik dinleyicilerinin rahatlamasını artırmak için profesyonel ses kontrol teknolojisini kullanır. Bu, her türlü başarılı ses şekillendirme için yenilikçi ses özelliklerine sahip 6 katmanlı sekanslarla kombin ediliyor.

Adaptif Ses Kontrolü

Sony WF-1000XM5 uzaktan Adaptif Ses Kontrol teknolojisi ile donanımlıdır. Kumanda muazzam özellikleri sağlar. Etkileşim seviyesini ayarlayarak, odanın arka plan şarkı sesini veya diğer sesleri ayarlamaya çalışır.

Dolby Atmos

Sony WF-1000XM5, dijital ses teknolojiseleriyle donatılmış multi-ses sistemleriyle de donatılmıştır. Dolby Atmos ile, kullanıcılar keskin netlik ve akustik sahne derinliği için her sahneyi gerçek derinliğiyle hissedecekler.

24 Saat Sürekli Güç

Sony WF-1000XM5, cepdeki muazzam özellikleri arasında 24 saate kadar sürekli güçözellikleri bulunmaktadır. Pil ömrü ile herhangi bir zorlukta yaşamadan, müzik dinleyicilerinin rahatlamasını ve kesintisiz eğlenmesini artırmak için geliştirilmiştir.

  • Kablosuz Toz Özgürlüğü
  • 6 Katmanlı Kapalı Yürüme
  • Adaptif Ses Kontrolü
  • Dolby Atmos
  • 24 Saat Sürekli Güç

Sony WF-1000XM5, muazzam özellikleri ile beynini tatmin edecek tüm seviyelerde uzaktan kontrol ettikleri sezgisel ses teknolojisi içerir. Burada listelenmiş muazzam özellikleri, bu taşınabilir audione kaliteyi hissedecek seviyede müzik dinleyicilerine çok daha fazlasını sunmak için tasarlanmıştır.
3. Cephesindeki Olağanüstü Özellikleriyle Sony WF-1000XM5

Merak Edilen Sorular

Q: Sony WF-1000XM5 Kablosuz Kulaklık hakkında neler söyleniyor?

A: Sony, WF-1000XM5 Kulaklık için üstün tarafı sessizlik ve hafiflikten oluşuyor. Geniş diyaframı, dahili ses işlemciyi ve çift mikrofon desteği, ses kalitesini keskinleştiren güçlü teknolojiler sağlıyor. Ortam gürültüsünü düşürmek için adaptif ses işleme ile gelen gezinme gürültüsünü de engellemede yardımcı olan Uyumlu QN1e ses işlemcisi, cihazın en öne çıkan özelliklerinden.

Yeni ve etkileyici Sony WF-1000XM5 Kablosuz Kulaklık 2021’de gelecek. Bir çok teknolojik yeniliği olduğu gibi, sadece müzik dinlemek için değil, fonksiyonel kullanım için de çözümler sunuyor. Umarız, bu kablosuz kulaklığın yakında tüm müzikseverlerin kulaklarına konacağını görürüz.

Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 0 Ortalama Oy: 0]

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir