Venom 1 Türkçe Altyazılı izle Fragman
0 (0)

Karanlık bir ışığın içinde uyandığınızda, size korkuyla ve heyecanla karşılaşan bir dünya var. Bu dünyada, bir süper kötüye el ele tutuşmuş: Venom! Şimdi, bu süper kötüyle çift başlı yılanın karanlık maceralarını izlemek için Venom 1 İzle Fragman Türkçe Altyazılının arka kapısından geçin!
Venom 1 Türkçe Altyazılı izle Fragman

Venom 1: Sinema Perdesinde Siyah Simyacı

Marvel’ın en çok sevilen kötü karakteri Siyah Simyacı, Venom adlı filmde sinema seyircilerinin karşısına çıkıyor. Özellikle kötü kalpli insanların kalplerini alma yeteneği nedeniyle Venom’un gücü, toplum içerisinde ünlü bir simyacı olarak ün salmıştır.

Venom’un arkasındaki ana karakter, Eddie Brock şeklinde ortaya çıkar. Şehrin gece hayatına karışmış özel bir araştırmacıdır ve onu bir yandan sevilen bir süper kahraman, diğer yandan ölümcül bir düşman olarak göstererek karışık duygular hissetmek mümkün.

Venom’un kötülüğünden gücüne güvenmek zor. Ancak kötülüklerinin arasında, Eddie’nin çıkarlarını korumayı amaçlayan ilkeli bir tarafa da hitap etmektedir. Filmde, Venom’un bu güçlerini kötülüklere değil, hayır işlerine kullanmak için epey bir zahmete girme sözü veren kahramanımızın arkasından gideceğiz.

 • Venom: Güvendiği, ancak kötülüğe meyilli bir karakterdir.
 • Eddie Brock:Karışık duygular uyandıran süper kahramandır.
 • İlkeli tarafı: Kötülüklerine karşılık hayır işleri yapmakta.

Venom 1: Sinema Perdesinde Siyah Simyacı

Venomun Fragmanına Özel Bakış

Marvel’ın antikarşı antagonisti Venom, içindeki canavara teslim olmakla kalmıyor, ardındaki kötülük ruhunu açığa çıkarıyor.

Sony’nin Venom fragmanına odaklayalım. İlk olarak, canavarseverleri heyecanlandıran siyah kıyafetin, yaşayan bir simge olduğunu gösteren sahneler var. Aksiyonu çok sayıda bile olsa, tek bir sahne bile Eddie Brock’ın Venom olarak görünümünün siyah simgesini gösteriyor. Küçük bir şey gibi görünebilir, ancak etki büyük görünüyor.

Fragman, orta boyda Venom hareketlerinden de bahsediyor –

 • Venom Eddie’in silahlardan ve arazide geçen manevralardan oluşan bir çok dövüş sahnesinin aranına girdi.
 • Güçlü sihirli bakışları, kendi etrafında dönmesi ve yüksek ateşli aksiyon ile daha fazla söyleyecek bir şey yok.
 • Büyülü gücünü vurgulamak için de onu içindeki canavara teslim eden sahneler var.

Hınzır Dayak Yiyici’nin Zifiri Gölgesinde

Mutlu mı mutsuz mu? İyileştiğinden emin olma konusunda alttan alta kişinin kafa karışıklığının fazlasıyla olduğu ünlü Hınzır Dayak Yiyici olayı herkesin zihninde tuhaf bir sırrın saklandığı yer olarak duruyor.

Toplumun büyük bir çığırışına neden olan Hınzır Dayak Yiyici soru işaretleri arasında belirdi. Sebepler araştırıldı ve sonuç herkesin kafasını kaldırmaya ve fazladan dikkat etmeye karar vermesiydi. Bu olay, bir çok kişinin korku hissiyle yüz yüze kaldıkları zifiri bir gölge oluşturmaya başlamıştı.

 • İyileşme Süreci – Kişinin kendisine inandırmaya çalıştığı bu süreç, Londra toplumunda faydalarını gösteriyor.
 • Kayıplarımız – Birleşik Krallık, kayıplarının çoğunu kârın bir haberi olarak algılamıştı.
 • Endişemiz – Kişilerin haberlerini almalarına karşılık, çevrelerindekilerden güvenlik nedeniyle korkmalarına neden olmuştur.

Konu tamamen büyüdükçe Dallas’taki insanlar neden neyin üzerinde korkuyu hissetmesini yeniden gözden geçirme sürecine girdiler. İnsanların hikayesine kur dertlerinden, tepki veren insanların düşüncelerine ortak olmak ve korkuyu hissettiğindeki gölgenin üzerinde tekrar durmak, herkesin gerçeklerini arayışından geçmesi gerekmektedir.

Türk Sinemasının Yeni Yıldızı: Venom!

Venom, Türk sineması için eşsiz bir ziyafet sunuyor! Çok kısa bir süre içinde, Türk sinema seyircisi tarafından çok sevilen Venom, nefes kesici performansıyla birbirinden güçlü sahneler armağan ediyor.

Güçlü rolleriyle ünlü oyunculardan oluşan kadro, Venomun görkemli kılıcını taşıyor. Hazırlanan mekânlar, görüntüler ve kostümler ise filmi zengin stratejiler bürüyor.

Türk sineması için yeni bir üne kavuşan Venom, göstermiş olduğu başarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Şu konularda filme özgü özellik veriyor:

 • Güçlü Performans
 • Çarpıcı Mekânlar
 • Muhteşem Görüntüler
 • Harika Kostümler

Venom, Türk sinemasında bir yıldız olmaya aday!

Merak Edilen Sorular

Q: Ne zaman Venom 1 Türkçe Altyazılı izle Fragman izleyebilirim?
A: Venom 1 Türkçe Altyazılı izle Fragman, 2 Ekim 2018’de yayınlanacak.

Venom 1 Türkçe Altyazılı sürümüyle, seyir keyfini bayram eden sinemaseverlerden olmak istiyorsanız, bu filmin çıkış tarihini takip edip ilk gösteriminizi almayı unutmayın! Detaylı bir şekilde sizi Cannes Film Festivali’nden bekliyoruz!

Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 0 Ortalama Oy: 0]

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir