PERL Coin Yorum PERLIN Coin Grafik
5 (9)

PERL Coin yorum,inceleme, grafik ve analiz bilgideri. PERL Coin Nedir? PERL Coin Geleceği hakkında bilgilere ihtiyacınız var ise, konumuza göz atabilir, alt kısımda bulunan yorum bölümünden PERL Coin hakkında görüşlerinizi bildirebilir kullanıcılarımız ile paylaşabilirsiniz. PERL Coin hakkında verilen bilgiler kesinlikle yatırım tavsitesi değildir.

Likidite Sağlayın ve Teşvikler Kazanın

PerlinX likidite havuzları, PerlinX ekosisteminde derin likiditeyi teşvik etmek için Dengeleyici Protokolünü kullanır. PerlinX kullanıcıları, PERL’yi stake ederek, aynı anda ödüller kazanırken likidite sağlayabilirler.

Sentetik Varlıkları Teminatlandırın ve Oluşturun

PerlinX, her türden sentetik varlığın yaratılması için bir arayüz olacaktır. Bu süreç için tek teminat varlığı PERL olacaktır. Bu işlevi gerçekleştirmek için gereken mekanizmalar çok yakında PerlinX’e uygulanacaktır.

PERL ne işe yarar?

PERL, hem likidite varlığı hem de teminatlandırma varlığı olarak işlev görür.Sentetik (px) varlıklar oluşturmak için teşvikler kazanmak ve PERL’nizi aşırı teminat altına almak için PERL’nizi stake edebilirsiniz, örn. pxOil, pxCarbon, pxGold

itibari ile fiyatı değerinde işlem gören günlük hacim olarak değişim yüzdesi dir.

Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 9 Ortalama Oy: 5]

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.