SOL Coin Yorum (Solana) Nedir? Grafik ve Analiz
5 (3)

SOL Coin (Solana) Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey. SOL Coin (Solana) Yorum, Grafik Analiz ve İncelemesi SOL Coin (Solana) Geleceği, Borsa Bilgileri. SOL Coin (Solana) Nedir?

itibari ile fiyatı değerinde işlem gören günlük hacim olarak değişim yüzdesi

SOL COİN ( SOLANA) NEDİR?

Solana, dünya için ölçeklenebilir, kullanıcı dostu uygulamalar sağlamak üzere oluşturulmuş merkezi olmayan bir blok zinciridir.

” Solana, DeFi, NFT’ler, Web3 ve daha fazlasını kapsayan binlerce projeyle dünyanın en hızlı blok zinciri ve kriptoda en hızlı büyüyen ekosistemdir. “

Ölçeklendirme:

Bir kez entegre edin ve bir daha asla ölçeklendirme konusunda endişelenmeyin. Solana, ağ ölçeklenirken tek bir küresel durumu koruyarak ekosistem projeleri arasında birleştirilebilirlik sağlar. Parçalanmış Katman 2 sistemleri veya parçalanmış zincirlerle asla uğraşmayın.

Düşük maliyetli, sonsuza kadar

Solana’nın ölçeklenebilirliği, hem geliştiriciler hem de kullanıcılar için işlemlerin 0,01 ABD dolarından daha az kalmasını sağlar.

Hızlı, sonsuza kadar

Solana, 400 milisaniyelik blok süreleri ile tamamen hız ile ilgilidir. Donanım hızlandıkça ağ da hızlanır.

Merkezi olmayanve durdurulamaz

Solana yalnızca ultra hızlı ve düşük maliyetli olmakla kalmaz, aynı zamanda sansüre karşı dayanıklıdır. Yani, uygulamaların özgürce çalışması için ağ açık kalacak ve işlemler asla durdurulmayacak.

Konuyu Oylamak İçin Tıklayın.
[Toplam Oy: 3 Ortalama Oy: 5]

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.